Zayıflatan Kapsül Lida ve Etkileri

Lida hapı şafak vakti, güneşin doğu ufkundan görünmesine yaklaşık doksan dakika kala gezegenimize büyük bir enerji yayılır. Uyuyan canlılar uyanırlar. Uyuşukluktan kurtulmak ve güne başlamak için silkelenirler. Derken, güneşin doğmasına yarım saatten az bir zaman kala ikinci bir enerji dalgası atmosfere ulaşır. Birinciden daha kuvvetli olan bu ikinci radyasyon akımı ile günün en önemli anı yaşanır tüm canlıların beden kimyasının kurulduğu an.

Lida diyet hapı insanlar da bu döngüden etkilenir. Japon bilim adamları tarafından yapılan deneylerde, güneşin doğmasından on ile yirmi dakika evvel, deneklerin kan analizlerinde ani ve ciddi farklılıkların ortaya çıktığı gözlemlenmiştir. Bu anda kanın inceleştiği, taze kimyasalların kana yayıldığı ve bu maddelerin zamanla, ertesi sabah güneş doğarken aynı döngüyü tekrarlamak üzere tükendikleri saptandı. Fiziksel ve psikolojik sağlık beden kimyasının ürünleridir. Her ikisinin de sağlık durumunda bir değişiklik olduğunda ek kimyasallara ilaçlara)başvurulur. Eğer ilaçlar fiziksel ve duygusal durumları etkileyip değiştirebiliyorsa, bunların beden kimyasının bir yansıması olması gerekir.

Lida zayıflama kapsülü şimdi kişisel varlığımızı uyumlu kılmak için gereken ilk ve en önemli adıma gelmiş bulunuyoruz gün doğmadan en az kırkbeş dakika önce uyanmak. Bizler uyanık ve hazır olsak da olmasak da, sistemin yeni enerji ile kaplanması güneşin doğuşundan on dakika önce gerçekleşir. Güneşi karşılamak için hazırsak elbette çok daha iyi olur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.