Zayıflarken iyi Hissedin!

zayıflarken iyi hissedinÖncelikle kilolardan kurtulmak için yapmanız gereken beslenme programını düzenli olarak uygulamaktır. Lida kapsülleri beslenme programına destek olarak kullanılabilir. Fakat lida ile birlikte diyet yapmak zorunda değilsiniz. Yediklerinize dikkat etmeden de iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Önemli olan lida kapsüllerini düzenli kullanıp diyeti istediğiniz zaman yaparsınız. Unutmayın bu kadar kaliteli ürün hiç biryerde daha görülmemiştir. Mutlaka kullanıp sizlerde faydalarından yararlanmalısınız. Sağlıklı bir şekilde kilo dengenizi lida’ yla koruyun ve düzenli yaşamayı başarın. Her zaman başarıya ulaşmanın bir yolu vardır.

Konu ne olursa olsun azminizi gösterdiğinizde inanılmaz sonuçlar ile karşılaşmanız mümkündür. Mesela lida form hapının hayatınıza nasıl bir etki katacağını düşünmelisiniz. Sizleri kısa zaman içeriisnde forma sokmayı başaracaktır.

“Ameliyat olmak, hastalanmak olağanüstü güzel”… İlerleyen yaşamında, sevgilisiyle yaşadığı bir sorunda veya eşinin ondan uzaklaştığını hissettiği bir dönemde bedeninin aniden bir hastalık yaratması bilinçaltı tarafından gerçekleştirilebiliyor. Amaç; ruhu iyileştirmek. Amaç; “hastalık iyidir” kodlamasını devreye sokup ilgiyi birazda olsa sağlayabilmektir.

Hani bazen zihnimizde farkında olmadan kurduğumuz bazı hayaller vardır; kaza geçirmişiz, hastanede yatıyoruz. Tüm sevdiklerimiz kapının önünde. Hatta bir zamanlar sizi terk edip gitmiş arkadaşlar, dostlar, sevgililer de dışarıda. Hepsi sizin için ağlıyor. Yaptıklarından pişman, sizi tekrar görebilmek için kapının önünde bekliyorlar gece gündüz.

Kendi içlerinde yaşadıkları pişmanlık yüzlerinden okunuyor. Senaryonun içerisinde başınıza berbat bir şey gelmiştir, ama derin bir mutluluk ve değerli hissetmenin verdiği haz vardır. Sevildiğinizi bilmenin huzuru vardır. Hayalini kurduğunuz film karesinde acı vardır. Ama zafer kazanmış komutan gibi bu hayalden tatmin olursunuz. Sonra kurduğumuz aptal hayali bir anda fark eder, ana döneriz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.