Zayıflamayı Lida ile Deneyin

zayıflamaLida zayıflama kapsülleri sayesinde fazla kilolarınızdan kurtularak forma girmeyi başaracaksınız. Her zaman düzenli olarak kilo vermeyi sağlayan lida kapsüllerini hayatınıza sokmalısınız. Lida kapsülleri ile birlikte her ne kadarda diyet yapmanıza gerek yoksa yinede yediklerinize biraz dikkat etmelisiniz.

Öncelikle uzmanlar herşeyin fazlası zarardır herşeyi kakarınca tüketmek gerekir diye insanlara söylemektedir. Yani lida kapsülü sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşursunuz ancak yediklerinize dikkat ederseniz. Sağlıklı zayıflamaya lida ile başlayın ve kısa zamanda forma girin.

Biraz da iyi haberler: prostat kanseri olan otuz erkekle yapılan araştırmalar, (blackburn ve nobel’i beraber kazandığı meslektaşı carol greider tarafından yürütüldü) üç aylık düşük yağ, sebze ağırlıklı bir beslenme, yeterli egzersiz ve stres yönetimiyle bu kişilerin belli bir tür bağışıklık hücresi içindeki telomer faaliyetinin neredeyse yüzde 30 oranında arttığını göstermiştir.

Aktivitenin artması telomerlerin bozulmasını önledi ve çalışmaya göre bu da kanserlerin canlanmasını önlemeye yardım etti. Diğer bir deyişle bu çalışma, diğer birçokları gibi, genetik yapımızın mutlak bir biçimde sabit olmadığının kanıtını sunmaktadır. Buna ek olarak epigenetikçiler, dış çevremizin onları şu anda bile değiştiriyor olduğunu düşünüyorlar.

The biology of belief kitabının yazarı, eski bir üniversite hocası ve araştırmacı bilim adamı olan dr. Bruce lipton, genlerin ve dna’nın biyolojimizi kontrol etmediğini, hücrenin daha çok dışarıdaki sinyaller tarafından kontrol edildiğini iddia ediyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.