Zayıflamak İçin Lida Kullanımı

Zayıflamak için Lida kullanımıManganez yüzlerce enzimatik reaksiyondaki sayısız işlevde yer almaktadır. Antiaging’in amaçları için manganez, manganezbağımlı süperoksit dismutaz’ın (mnsod) esas bileşeni olarak çok büyük önem taşımaktadır; mnsod mitokondriye saldıran serbest radikallerin hasarına karşı savaşır. Aslında bu önemli antioksidan enzim sadece mitokondrinin içinde bulunmaktadır.

İlginç şekilde, en iyi manganez kaynakları bazı yazılarda bahsi geçen gökkuşağı yiyecekleri (özellikle ıspanak, yeşillikler ve çilekgiller); önceden belirtilen süper yiyecekler (özellikle fasulyegiller, sarımsak, soğan, pırasa, tohumlar, kuruyemişler ve karabuğday) ve eski yazılarda anlatılan baharatlar (özellikle karanfil, tarçın, kekik, biber, oregano, nane) arasında bulunmaktadır. Bu durum insanların neden zayıflamak istediklerinin bir kanıtıdır.

Günlük tavsiye edilen doz (rdı): belirlenmedi. Lida kullananların tavsiyesi: günde 5 mg. (günde 3 ila 5 mg manganez takviyesi insüline bağımlı şeker hastalarında kan şekerini ağır derecede düşürebilir, bu yüzden bu tür hastalarda doktor kontrolünde alınmalıdır.) Kırışıklığın da aslen bir yara olarak ele alınabileceği gerçeğini göz önüne aldığımızda, yine timik peptitlerin yara iyileşmesindeki eşsiz yeteneği ile ilgili mucize dikkatimizi çekiyor.

Timik peptitler kolajen ve elastini uyararak çalışırlar. Bu da dermiş diye bilinen cildin alt tabakasında bir takım değişiklikler yapar. Timik peptitler ile ilgili araştırmalar bana, günlük besinsel tamamlayıcı rejimi ile birlikte alınabilen, sağlığa mükemmel gelen ve ciltte içten dışa doğru bir yenilenme sağlayan özel bir timik peptit tamamlayıcısı formüle etmem konusunda bir fikir verdi. İdeal onarım, düzenli krem kullanımı bu konuyu sonraki bölümde derinlemesine ele alacağım ile birlikte alınan timik peptit tamamlayıcısı sayesinde olacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.