Zayıflamada Lida Kapsül Faktörü

Yarın tartıya çıkacak ve geçtiğimiz hafta kilo verip vermediğinizi göreceksiniz. Tartılmanız çok önemli. Haftalık tartılmanızın şu yararları vardır:

Kilo verdiğiniz zaman sevinmenizi ve özgüveninizin güçlenmesini sağlar. Zorlu çabanızın sonucunda kilo verdiğinizi (bu bir büyüyle gerçekleşmedi!) ve Lida ile sonuç aldığınızı görmek önemlidir.Kilo aldıysanız kendinize karşı dürüst olmanızı sağlar.Programdaki her adımı izlemediyseniz, belirli aralıklarla tartılmanız sayesinde programın yalnızca istediğiniz bölümlerini uygulayarak bir sonuç alamayacağınızı görürsünüz.Programa bağlı kalmanızı sağlar. Verdiğiniz kilolardan mutluysanız, yaptığınız şeyleri yapmayı sürdürmek için Lida kilo verme hapı kullanmaya devam edin. Düş kırıklığına uğradıysanız, nerede hata yaptığınızı belirlemenizin zamanı gelmiştir. Kitabı ya da belirli bölümlerini yeniden okumanızda yarar var.Ancak dikkat edin, yanlış kararlarla tartılmak, yardım etmek yerine motivasyonunuzun azalmasına da neden olabilir.

Geçmişte tartıya çıktığınız ve mutsuz olduğunuz günleri düşünün.Peki şimdide Lida ile yaktığınız kalorileri düşünün. Aşağıda göreceğiniz senaryo bildik geliyor mu?Kilonuzu, ne denli zayıf, yetersiz ve denetimsiz olduğunuzun bir göstergesi olarak görüyorsanız kilo almanız ya da beklediğinizin altında veriyor olmanız sizi fazla yemeğe yönlendirebilir.Tartınızı yemenizi yönlendirecek bir alet olarak görmeniz önemlidir. Ateşinizi ölçtüğünüzde gördüğünüz sayı size işinize gidip gitmemeyi, ilaç alıp almamayı ya da doktora gidip gitmeme kararı almanızı sağlar, Tartıldığınızda, gördüğünüz sayı da sizi uyguladığınız programı sürdürüp sürdürmemeye ya da bir yenilik yapıp yapmamaya yönlendirmelidir.Herhangi bir günde, tartıda gördüğünüz sayı,olması gereken sayıdır. Bu sayı, yediklerinize,geçen günlerde harcadığınız enerji miktarına,bedeninizde tuttuğunuz su ve diğer sıvı miktarına bağlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.