Zayıflamada Etkili Güç Lida

zayıflamaSağlıklı bir şekilde zayıflamak için lida form kapsüllerini kullanabilirsiniz. İdeal kiloya gelebilmek için mutlaka orjinal lida kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.

Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara sadece lida kullanarak veda edebilirsiniz. Bir gün merak edip eşime, eti niçin küçük lokmalara bölerek pişirdiğini sordum. İstenilen kiloya gelebilmek için orjinal lida kapsüllerini denemelisiniz.

Son zamanlarda klasik diyet yanlışları‘ nı deneyen bir çok kişi vardır. Fazla kilolardan kurtulmak için mutlaka doğru adımlar atmalısınız. İdeal kiloya gelebilmek için sağlıklı zayıflamaya gayret göstermelisiniz.

Böyle daha mı lezzetli oluyor? diye ekledim. Eşim, ‘Hayır. Yalnızca annem böyle yapardı ben de o nedenle böyle yapıyorum, dedi. Sonra bir gün eşimin annesinin evine gittiğimizde onun da aynı şekilde pişirdiğini gördüm. Bunun üzerine dayanamayıp ona da aynı soruyu sordum.

Eşimin annesi, bu konu üzerinde düşünmediğini yalnızca annesinden öyle öğrendiğini söyledi. Bu konu iyice kafama takıldı. “Niye bu eti parçalara bölüp de pişiriyordu bu kadınlar?” Aradan biraz zaman geçtikten sonra eşimin anneannesini ziyarete gittiğimizde bu soruyu hemen ona da sordum.

Yaşlı kadın, “Valla onlar niçin öyle yapıyor bilmiyorum evladım, ama bizim zamanımızda büyük tavalar yoktu, yumurta kırmak için kullandığımız küçük sahanlarda et pişirmek zorunda kalırdık. Et de oraya sığmazdı bu yüzden küçük parçalara ayırırdım” dediği ortaya çıkmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.