Zayıflamada En Basit Kural

zayıflamada en basit kuralZayıflamak aslında kişinin öncelikle beyninde biter. Beyni ne hükmettiyse kişi onu uygular. Öncelikle nasıl bir yol izlerse kilo verebileceğini düşünür. Benim için hangi uygulama uygunsa onu uygulamalıyım da kilo verebiliyim. Öncelikle dengeli beslenmek bu konuda çok önemlidir.

Aynı zamanda normal bir diyet uygulaması ile kilo vermek zor olduğundan lida kapsüllerini uygulamalarını öneriyoruz. Çünkü lida form hapını kullanırken asla ve asla halsizlik ve bitkinlik hissetmeyeceksiniz. Lida kullanımdaki asıl amaç budur aslında, her zaman dirençli olmanızı sağlayacaktır.

Ruhsal özellik…kendinden sorumlu olmayılan var oluşun zıt kutuplan arasında ilerledikçe üretilen enerjiyi içine çeker ve söz konusu çakrayı denge durumuna getirir. Her çakrayı sırası ile ele alacak olursak, durum şu şekildedir: kök çakrada güvenceye ulaşmak amacıyla “güvensizlik” ve “kısıtlama” arasında hareket eder.

Sağlıklı zayıflamanın kalıcılığı için lida hapı kullanılmalıdır. Sakral çakrada karşılıklı bağımlılık için “bağımlılık” ve “bağımsızlık” arasında hareket eder. Güneş sinir ağı’nda özdeğeri bulmak için “bencil olmama” ve “bencil olma” arasında hareket eder. Kalp çakrasında özsevgiyi bulmak için “kendine zarar verme” ve “katı yüreklilik” arasında hareket eder. Boğaz çakrasında yaratıcı ifade için “ilgisizlik” ile “inatçılık” arasında hareket eder.

Kundalini enerjisi üçüncü göze dokunduğunda, benliğin nihaî kurban edilişi yoluyla yaratıcı ile bir olma durumuna erişebilmek için “madde” ve “ruh” arasında hareket etmektedir. Bu yüzden kitap boyunca kendini bulmanın gerekliliğini vurgulamış olmakla birlikte, şimdi bunun asıl amacının onu daha sonra daha yüce bir sebep uğruna kurban etmek olduğunu öne sürüyorum.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.