Zayıflama Konusunda Muthiş Öneriler

Zayıflama önerileriBaşlangıç olarak, lida form hapları başlı başına bir mucizedir. Kilo sorunu olan herkese lida form haplarını öneriyoruz. Doğru diyet uygulamaları ile kilo verebilirsiniz. İdeal kiloya kısa sürede gelebilmek için mutlaka  bu kitapta anlatılan tedavilerin yaygın şekilde erişilebilir olacağı zaman aralığı üzerinde konuşalım. Zayıflamanın yenilmesine yol açacak sürecin belirli bir evresini tanımlamak üzere “zayıflamaya karşı savaş” deyimini kullanmıştım.

Lida zayıflama kapsülü ile istenilen kiloya ulaşın ve sağlıklı olarak zayıflayın. Lida kapüslleri ile kısa sürede forma girebilirsiniz. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka lida haplarını denemelisiniz.

Bu evreyi, zayıflama yanlısı hipnozun yok edilmesi ile başlayan ve hâlihazırda orta yaşlı olan insanların yaşam sürelerini onlarca yıl uzatabilecek tedavilerin yaygın bir erişilebilirlik kazanmasına kadar devam edecek dönem olarak tanımlıyorum. Önce bu tanımın üzerinde duracağım, sonra neden zayıflamaya karşı savaş olarak adlandırdığımı anlatacağım ve son olarak, neden büyük olasılıkla sadece on beş ila yirmi yıl süreceğini açıklayacağım.

Zayıflama yanlısı hipnoz zayıflama konusunda bölüm 2’de anlattığım “mantıklı mantıksızlık”, ancak mantıklılık iddiası çoğu kişi tarafından anlaşılabilecek kadar basit olan saldırılara dahi dayanamayacak duruma geldiği zaman sona erecektir.

Ben bunun, bilim insanlarının laboratuarda tahminimce genellikle fareler üzerinde öylesine etkileyici sonuçlar elde edeceği ki, profesyonel biyogerontologlann çoğunun insanlarda zayıflamayı en azından onlarca yıl ertelememizin yalnızca bir an meselesi olduğunu söylemeye kendilerini nihayet hazır hissedecekleri zaman, gerçekten ortaya çıkacağına inanıyorum.

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.