Zayıflama Deneyleri ve Lida Hapı

Zayıflama testleri sırasında lida form hapı destekli diyet yapan deneklerin hiçbirisine hangi diyeti uyguladıkları söylenmedi. 12 hafta sonunda Amerikan Kalp Birliği diyetini uygulayanlar arasından beş kişi vazgeçti. Bu sayı lida kapsül diyeti’ ni uygulayan grupta yalnızca birdi. lida diyeti’ ni uygulayan denekler 6 kilo verdiler, ki bu rakam da Amerikan Kalp Birliği’nin diyetini uygulayan grupta elde edilen 3,5 kilonun neredeyse iki katıydı. Aynı zamanda bizim hastalarımız belkalça oranında daha çok azalma tecrübe ettiler ve böylece kalp krizi riskini oldukça düşürdüler. Trigliserid seviyesi, lida hapı diyeti’ ni uygulayan grupta kademeli olarak düştü ve iyikötü kolesterolleri oranı, Amerikan Kalp Birliği grubundakilere kıyasla daha fazla gelişti. Bu çalışmayı Amerikan Kardiyoloji Üniversitesi’nin yıllık toplantısında sunduk ve olumlu tepkiler aldık. lida diyeti için “Bir Numaralı Test Deneği” olarak hareket etmeye karar verdiğim günden bu yana çok uzun yol aldığımızı fark ettim. Bu deneyler sonunda sürekli kilo alanlara lida kapsül kullanmaları tavsiye edildi.

Bu noktada, bir sonraki adım kendi kendine oluştu: Tüm öğrendiklerimizi bir kitapta toplayıp, burada olup biteni bütün ülkeye yayacaktık. Birinci safhanın iki haftasını tamamladığınıza ve kendinizi şeker bağımlılığından kurtardığınıza göre artık diyet programınıza daha fazla karbonhidrat eklemeye hazırsınız demektir. Bu zamana kadar insülin direnci sendromu ortadan kalkar. Şeker ve nişasta için duyulan iştah da azalır. Yeni ve taze bir başlangıç için artık hiçbir problem kalmamıştır.

Diyet programının bu safhasında en zor işin, diyet yapanların ilk başlarda çok fazla yüksek glisemik indeksli karbonhidratları almalarını engellemek olduğunu düşünebilirsiniz, ama genelde tam tersi oluyor. İnsanlar birinci safhanın emniyetli bölgesinden ayrılarak, fazla kilolarına sebep olan yiyeceklere saldırmak istemiyorlar. Eğer beni şişmanlatan şey ekmek veya pilavsa niçin yeniden onları yemeye başlayayım? Bütün gayretlerimin boşa gitmesini ister miyim? Kilo verme sürecini kesinlikle yavaşlatmak istemem.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.