Yorucu Egzersizleri Geride Bırakın!

egzersizlerYine de kişisel olarak tercihinin, tutarlı bir şekilde kalori azaltımı yapmanın en doğru yol olduğunu söylüyor. İşte 1993’te kalori azaltımı derneği’nden bazı ipuçları: basit şeker ve undan uzak durun. Şeker ve un genellikle kalori yüklüdürler ama çok az besleyici değerleri vardır. Ayrıca yüksek glisemik indekse sahiptir, yani vücudunuz tarafından hızla emilir ve kısa bir süre sonra daha fazlaistemenize neden olur.

Kilo vermek için doğru adımlar atmak çok öenmlidir. Zayıflamak istiyorsanız mutlaka dengeli beslenmelisiniz. Fazla kilolara karşı diğer bir yol ise kesinlikle lida kapsülleridir. Orjinal lida kapsül sayesinde kısa zamanda forma gireceksiniz. Her zaman başarısını gösteren lida kapsülü ile sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başaracaksınız.

Her zaman formda kalmanın etkili formülü kesinlikle lida kapsüllerini kullanmaktır. Protein ve yağ kaynaklarınızı seçerken dikkat edin. Hem protein hem de yağlar makro besinlere ihtiyaç duyar, fakat bunlar kişinin çeşitli hastalıklara karşı riskini artırabilir ya da azaltabilir. Protein alımınızın yeterli olduğundan, aşırı olmadığından emin olun.

Önerilen günlük toplam protein alımı, bedeninizin bir kilosu başına 0,6 ile 0,8 gram arasındadır. Bazıları daha fazlasını önermektedir. Bu sayı muhtemelen minimumdur. Tekli doymamış yağları seçin, doymuş yağlardan uzak durun ve omega—3 yağlar tüketin. Zeytinyağı, badem, fındık, avokado vs. tekli doymamış yağlar içerir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.