Yorgunluğunuzdan Kurtulmak için Lida Kapsül

Lida zayıflama hapı gün içinde karşılaştığımız uyarıcıların miktarı düşünüldüğünde elbette beynimizin ve bedenimizin bir takım uyarıcıları ayrıntılı olarak incelemeden belli bir sınıfa dahil ederek bir kenara kaldırması doğaldır. Bu “varsayımsal işleyiş”, yani bir uyarıcının ayrıntılı olarak incelenmeden yararlı ya da zararlı diye sınıflandırılması farkındalığımızın her geçen gün biraz daha azalmasına neden olmaktadır.

Lida hapı günlük şehir yaşamı içinde bu uyarıcıların miktarını azaltmak belki mümkün olmayabilir ama evlerimizde ve çalışma ortamımızda bu uyarıcıları en aza indirebiliriz. Uzun yaşamın en önemli sırlarından bir tanesinin sadelik olduğunu unutmayın. Evinizi ve çalışma ortamınızı ne kadar sade bir hale getirirseniz, dıştan gelen uyarıcıları da o kadar azaltır o kadar hızlı bir şekilde yorgunluğunuzdan ve gerginliğinizden kurtulabilirsiniz.

Lida kullanan kişiler kıyaslamalarda bir hata yoktur. Tüm evrenin temeli varlıkların bir dayanak noktasına göre hareket etmelerinden oluşur. Bununla birlikte biz insanlar, dayanak noktalarını sabit ve değişmez şeyler olarak ele aldığımız için mutsuz oluruz. Dayanak noktaları olarak kabul ettiğimiz şeyler kendi başlarına varolan ve sürekli olarak çevrelerindeki değişime ayak uydurmaya çalışan şeylerdir. Örneğin bu gün sahip olduğunuz yaşama bundan bir kaç yüz yıl önce sahip olsaydınız, büyük olasılıkla kendinizi varlıklı ve mutlu bir insan olarak kabul edebilirdiniz. Oysa bugün, herkes sizin sahip olduğunuz şeylere sahip olduğu için kendinizi sahip olduklarınız açısından o kadar da şanslı saymıyorsunuz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.