Yemeklerde Yağ Oranını Düşürün

yemeklerde yağ oranıYemeklere atılan yağların aynı zamanda salatalara sos yerine dökülen yağlardan bir kısmını kısmanız gerekmektedir. Zayıflamak istiyorsanız bunu yapmalısınız. İstedğiniz kiloya kısa sürede gelebilmek için mutlaka beslenme düzenine dikkat etmelisiniz.

Bir diğer yöntem ise kilo vermek için lida form kapsüllerinin kullanılmasıdır. Lida sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilo artışlarına lida form hapı ile son vereceksiniz.

Bağırsak sorunlarında, kilo rahatsızlıklarında lida desteği alabilirsiniz. Etkisili zayıflama hapı lida form hapı ile denegli şekilde zayıflamayı deneyebilirsiniz. İstediğiniz hedefe gelebilmek için mutlaka lida haplarını kullanmalısınız.

Onun biraz lezzet alması hatırına israfa düşerler, faydalıyı değil lezzetliyi tercih ederler. Bugün insanlığın başına bela olmuş has un ile yapılan gıdalar böyle bir lezzet arayışının eseridir. Bir bakıyorsunuz bir markette “bir kilo bilmem ne köftesi 3 lira” ilam asık.

Bir ekmeğin bir buçuk iki lira olduğu bir zamanda bir kilo köftenin 3 lira olması akıl dışı. Tattığınızda evet size o köftenin tadını veriyor belki ama sizin köfte zannederek ne yediğiniz malum değil. Aynı şey sıvı yağlar için geçerli. Mesela, bir kilo ay çiçeği çekirdeği 10 lira ama ancak 78 kilosundan bir litre elde bu 120 yıl elbette ki ortalama bir zamandır.

Yani diyelim ki insanların ekseriyetinin yüz yıl ve civarında yaşaması makuldür. Ama bugün insanların ortalama yaşama süresi 6065 yıl civarındadır. Sadece japonya ve batı ülkelerinde olduğu gibi halkları için sağlıklı yaşam koşullarım var eden toplumlarda bu süre ortalama 7580 yıla ulaşmış durumdadır. Bizim gibi toplumlarda ise bu süre 65 civarındadır. Afrika’da bu ortalama daha da aşağılara iner.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.