Yeme ve Çıkarma Nöbetleri

Yeme ve çıkarma nöbetleriYeme ve çıkarma nöbetlerini aile üyeleri ve arkadaşlarından gizli tutulması, ve sonusunda ciddi rahatsızlıklara yakalanma riskinin artması alide tedirginlikler yaratabilir. İstediğin kadar ye ve tekrar kendi zorlaman ile çıkar. Bütün organların dengesini bozmaktadır. Bu tür saçma diyet hatalarına sizlerde yenik düşmeyin. Mesela lida kapsüllerini deneyebilirsiniz.

Lida kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar yeyip tekrar kusmadan kilo vermeyi lida hapı ile başarabilirsiniz. Lisa’nın yemek konusundaki ilgisi diğer sosyal etkinlikler ve okul çalışmalarının da önünde, birinci sırada önem kazandı. Lisa asla kendini bırakmadı. Okulda b notları almayı sürdürdü ve performansı gittikçe artan problemlerine dikkat çekmeden kaçınmaya yetiyordu.

Aşırı şişmanlık sonucu görülen obeziteye zemin hazırlayan faktörler arasında dengesiz beslenme ilk sıradadır. Bu problemleri aşmanın tek yoluda lida zayıflama haplarını hemen kullanmaya başlamaktır.

Erkek arkadaşların sahneye girişleri de aynı yemek gibi kaotik bir şekildeydi birçok yoğun ilk girişimi takip eden hayal kırıcı kayıplar. Erkek arkadaşların fiziksel temasa geçmek için tekrarlayan girişimlerine rağmen lisa bakire olarak kaldı. Bütün bu “cinsellik işini” iğrenç buluyordu.

Lisa fakülteye başvurdu ve son senesinin ilkbaharında yerel bir üniversite tarafından kabul edildi. Bir yurtta kalıyordu ve bulimiya, genç erkeklerle ilişkileri ve üniversite terapistleri ile ilişkileri arasında gidipgeliyordu her etkileşime “işleri daha iyi yapmak için” başlıyor; her birini hayal kırıklığı ,’le bitiriyordu. Üçüncü senesi sırasında, sonraki birkaç yıl boyunca hayatına girip çıkacak olan bir erkek arkadaşıylayken bekaretini kaybetti.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.