Yeme Bozuklukları ve Tedavisi

Anoreksiya çok ciddi bir yemek bozukluğudur. Ayşe’ nin yaşadığı bu sorun, radikal diyetlerle kısa sürede çok fazla zayıflayan insanların Yeme bozuklukları ve tedavisiödedikleri bedellerden yalnızca biridir. Güzellik diktatörlüğünün hüküm sürdüğü dünyamızda artık birçok insan radikal diyetler sonucu yeme bozuklukları yaşamaktadır. Bu diyetlere gerek kalmadan zayıflamak için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Anoreksiya, genellikle kız çocuklannda ergenlik öncesi ve ergenlikte ortaya çıkan bir yeme bozukluğudur. Bu bozukluğun en temel özelliği kişinin bütün enerjisini kilo kontrolü‘ ne yoğunlaştırması ve aşırı derecede zayıflamasıdır.  Kilo kontrolüne yoğunlaşmadan zayıflamak için lida kapsül kullanmanız gerekir.

Kişi hiç denecek kadar az yemek yiyerek, aşırı spor yaparak ve sindirimi güçlendirici ilaçlar alarak zayıflamaya ve kilolarını kontrol etmeye çalışır. Fazla kilolarınızı lida kapsül ile kontrol almanız mümkündür. Bu davranış bozukluğu beraberinde bir de algı bozukluğu getirir. Yeme bozukluğundan kaynaklanan kilo artışlarını durdurmak için lida kapsül kullanabilirsiniz. Kişi ne kadar incelirse incelsin, kendini şişman algılar. Bu durumda çevrenin ikazları da bir işe yaramaz. Kişi, zamanla kendi dünyasında kaybolur ve neredeyse bu konudan başka bir şey düşünemez ve yapamaz hale gelir.

Soyutlayarak yalnızlaşırlar. Bu psikolojik semptomlar dışında kişide bir yığın bedensel sorun da gözlemlenir: Kan dolaşımının düşmesinden dolap soğuğa karşı özellikle parmaklarda aşırı hassasiyet, seslere ve ışığa karşı aşın hassasiyet, aşırı zayıflık, midebağırsak ağnlan, regl olamamak, tırnak kırılması, saç dökülmesi, kemik erimesi, kalp ağrıları, kan şekeri düşmesi ve diş çürümesi…

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.