Yanlış Diyetleri Lida’ yla Telafi Edin

Yanlış diyetlerSütü hazmeden sindirim sistemimizin 2 yaşından itibaren yok olduğunu; kaynatılan sütte, hazmı sağlayacak bakterilerin yok olduğunu, önceki bölümlerde ifade etmiştik. Böyle olunca sütün hazmedilmesi işi, barsaklardaki bakterilere düşüyor. Sütün hazmı zor olduğu için lida kapsül destekli diyetlerden uzak tutun.

Hayatında bir kere de olsa antibiyotik kullanmış bir insanın barsaklanndaki faydalı bakterilerin de zararlı bakterilerle birlikte yok olduklarını düşünürsek, içilen sütün vücut tarafından hazmedilmesinin ne kadar zor hale geldiğini anlamak zor değil. Bu antibiyotikleri lida ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Antibiyotik kullanmış insanlarda süt hazmolunamayacağı için barsaklarda bozulmaya başlar. Vücut bozulan sütteki kalsiyumdan yararlanamaz. Barsaklarda bozulan süt, vücutta pek çok sıkıntıya sebebiyet verir. Rahat bir şekilde zayıflamak için lida desteği almanız gerekmektedir. Yanlış yapılan diyetler sonucu alınan kilolara karşı lida diyet hapı kullanabilirsiniz. Saf bir şifa kaynağı olan sütün yanlış şekilde tüketilmesinden ve barsaklarda çürüyüp bozulması neticesinde ortaya çıkan rahatsızlıklardan bazıları:

  • Vücutta aşırı balgam birikmesi,
  • Damar ve kemiklerde kireçlenme,
  • Kemik erimesi,
  • Karaciğer, dalak ve damarlarda tıkanma,
  • Gözde katarakt,
  • Safra kesesinde ve böbreklerde taş,

Vitiligo, sedef, diş çürümesi ve diş eti hastalıkları özellikle de Sıfır ve A grubundakilerde ve daha nicesi…

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.