yağ Yakan Özelliği ile Lida

Lida zayıflama hapları ile vücudunuzdaki fazla tağlardan kurtulacaksınız. Lida hapı ile kısa sürede forma girmak için hazır olmalısınız.  ve omega 3 ve omega 6 doymamış yağ asitleri olarak iki gruba ayırmaktayız. Linoleik asit omega 6, linolenik asit ise omega 3 grubu yağ asitlerindendir. Lida haplarının, önemi ve araştırılması ilk olarak eskimolarm yaşantılarının irdelenmesi ile başlamıştır. Bu insanların sürekli olarak balık tüketmesi, buna karşılık kalp ve damar hastalıklarının bu insanlarda gözükmemesi bilim adamlarını balık eti tüketimi ve kalp damar hastalıkları arasındaki ilgiyi araştırmaya yöneltmiştir.

Daha sonraki araştırmalar bu ilişkinin, balık eti yağlarında bulunan doymamış yağ asitleri omega’lardan kaynaklandığını göstermiştir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yapmanız gereken sadece ve sadece lida zayıflama kapsüllerini kullanmaktır.

Özellikle lida hapı, ve  omega 3 doymamış yağ asitlerinin hormon benzeri etkileri ile vücudumuzda çok çeşitli koruyucu fonksiyona sahip olduğunu görmekteyiz. Önemli ve yararlı fonksiyonları arasında kan pıhtılaşması mekanizmasının düzenlenmesi, kan basıncı ve yağ miktarının ayarlanması, yaralanma ve enfeksiyon durumlarında iyileştirici etki sayılabilir. Ayrıca aynı yağ asitlerinin kanser, diyabet ve diğer hastalıklara karşı iyileştirici fonksiyonlara sahip oldukları da bildirilmektedir.

Bol balık eti tüketen bireylerin daha düşük kolesterol ve trigiliserit düzeylerine sahip oldukları, buna karşılık daha yavaş pıhtılaşma özelliği gösterdikleri bildirilmektedir. Pıhtılaşmanın hızlı olmaması özellikle iç kanama esnasında kan embolilerinin yani damarda bir kan pıhtısının şekillenmesi ve damarı tıkayarak diğer dokulara kanın gidişinin engellenmesi felç gibi ciddi komplikasyonları beraberinde getireceğinden dolayı tehlikeli olabilmektedir. Omega’lar bu tür damar içi pıhtı oluşumu ve buna bağlı emboli ve felç risklerini de azaltmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.