Yağ Asitleri ve Lida

yağ asitleri ve lidaKilolardan kurtulmak için mutlaka sağlıklı tercihler yapılmalıdır. İstediğiniz fiziğe kısa zamanda ulaşmak için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara lida kapsülleri ile çözüm yolu bulacaksınız. İstediğiniz fiziğe gelmek için mutlaka sağlam adımlar atılmalıdır. Sürekli kilo problemleri yaşayan kişilere lida form kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz.

Lida kullanan bir çok kişi kilolarından kurtulmayı başarılı bir şekilde sağladı. Sizlerde lida form kapsülleri ile kısa zamanda kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Mutlaka deneyip görmelisiniz. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka lida kullanmalıdır.

Birleşik devletler’ de ve dünyanın öteki ülkelerinde de çoğunlukla uygulanmakta olan, sadece bir işleme bağlı bir moleküler değişimden kaynaklanan son üçüncü yöntem de bitkisel yağların kısmi olarak katalitik hidrojenasyonudur. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka sağlıklı adımlar atılmalıdır.

1902′ de alman bilim adamı vvilhelm normann tarafından bulunan bu yöntemle katı ya da yarı katı yağların elde edilmesi sağlanmıştır. Bu, onlann korunmalarını kolaylaştırmakta ve okside olmak ve dolayısıyla da acılaşma tehlikesini geciktirmektedir.

Kısmi olarak hidrojenlenmiş yağ 1909′ dan beri tabaklarımızdadır. İşte bu yıl, ünlü amerikan şirketi proclers & gamble buluş haklarını satın almıştır. Crisco markası bu yöntemle üretilmiş bir margarini piyasaya sürmeye başlamıştır. O dönemde trans yağ asitleriyle kimse ilgilenmiyordu. Ve de margarin, hayvansal yağlarla karşılaştırıldığında sağlıklı bir besin olarak biliniyordu.


Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.