Vücut Sarkmalarına Lida ile Son!

vücut sarkmalarıYaşımızın ilerelemesi sonucunda vücudumuzda sarkmalar söz konusu olabilir. Ancak düzenli bir şekilde kilolardan kurtulma şansı bulabiliriz. Öncelikle lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida ile sağlıklı bir fiziğe ulaşmak kısa sürede mümkündür. İstediğiniz fiziğe gelebilir sağlıklı bir ömür geçirebilirsiniz.

Sağlıklı bir şekilde formda kalmanın etkili formülü kesinlikle lida kapsülleridir. Son zamanlarda şişmanlık oranı artmıştır. Bizler sadece fast food yiyeceklerin şişmanlatmaya neden olduğunu bilirlen küçücük bir simit dahi şişmanlatmayı başarıyor. Bu yüzden bizlerde önlem almak için lida form haplarını kullanmalıyız. Sağlam kilo vermek için mutlaka beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz.

Madam Beret’yi Lourdes’daki tapınaklar ve şifalı sular değil inancı ve umudu iyileştirmişti. Şüphesiz madam beret de lourdes’a iyileşeceğine gerçekten inanarak gitmişti. Bilinçaltı da bu inancına karşılık vermişti. Şifa gücü birdir ve o da bilinçaltınızdır. Şifa gücü birdir ve bunu herkes bilir. Madam Beret’nin bilinçaltı, inanana karşılık vermiş ve yardımına koşan ruhani güçler onun tekrar görmesini sağlamıştı.

Ayinlerde bile farkında olmadan şifa bulan insanlar vardır. Bunu kendi yürüttüğüm Pazar ayinlerinden de biliyorum. İnsanlar iyileşmeyi ummadıklarını, şüpheci yaklaştıklarım, bir coşkunluk halinde olmadıklarını hatta şifa bulmayı akıllarının ucundan bile geçirmediklerini söylüyorlar. O zaman şöyle bir soru ortaya çıkıyor: Bu insanlar nasıl iyileşebiliyorlar? Sorunun cevabı oldukça basit: Aslında bu insanlar da iyileşmek istiyorlar ve tedavi için doktora, psikologa ya da psikiyatra gidiyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.