Vücut Güzelliği için Lida Şart..

vücut güzelliğiSağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı lida form kapsülleri ile formunuza kavuşacaksınız. Lida kapsülleri ile ince fiziğe kavuşmak ciddi anlamda çok kolay ve hızlıdır. Mutlaka kullanılması gereken tek ürün diye düşünüyoruz.

Vücudunuzun güzelliği açısından en faydalı ürün kesinlikle lida olduğunu belirtelim. Dağ duruşu: “tada” dağ demektir; “asana” ise dağ gibi hareketsiz, dik duruş demektir. Bu duruş, basit olmasıyla beraber çok faydaları vardır ve ayakta yapılması gereken bütün “asana’lar “tadasana”yla başlar. Yapılış şekli ayakta dağ gibi dik durun, ellerinizi yanlarınızdan aşağı salıverin, ayak topuklarınızı ve başparmaklarınızı birleştiririsidir.

Zayıflama hapı lida ile sağlıklı kilo verimi sağlanabilir. Sizlerde vakit geçirmeden hemen lida kullanmaya başlamalısınız. Bu duruşta hiç kımıldamadan 2030 saniye bekleyin. Faydaları: Bundan başka, omuriliğimizin yanlış beslenmeden dolayı baştanbaşa kireçlenmesi olayı vardır ki bu kireçlenmenin vermiş olduğu hastalıklar sayılamayacak kadar çoktur. Ağaç duruşu: “virkşa” ağaç demektir. Bu duruşta bütün vücut sanki bir ağaç gibi yukarıya doğru gerilir.

Yapılış şekli:

  1. Dağ duruşuna geçin
  2.  El parmaklarınızı birleştirerek öne doğru uzatın.
  3. Elinizi kafanızın üzerinden yukarıya uzatın. Öyle ki, kollar kulaklara dokunsun ve avuç içleri birleştirilip tavana çevrilmiş olsun.
  4. Kaburgaların arka tarafını öne doğru vermeye çalışın. Sırt ve omur kemiğini yukarıya kaldırın.
  5. Başınızı düz tutarak karşıya bakın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.