Vücudunuzun Güzelliği için Lida

vücut güzelliğiVücudunuzun sağlığı açısından yararlı diyet uygulamalarını denemelisiniz. Düzenli olarak lida form kapsüllerini kullanarak formunuza kavuşabilirsiniz. Lida kapsülleri sayesind eistediğiniz kiloya gelebileceksiniz.

Hızlı zayıflatan lida hapı ile düzgün fiziğe ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda hızla yayılan lida artışlarınaki asıl nedenin  çok sağlıklı ve güvenilir bir ürün olmasıdır. Düzenli kullanıldığında lida kapsülü inanılmaz derecede etki göstermektedir.

Bilhassa hanımlarda göz güzelliği ve bakışlar çok önemlidir. Her hanım bakışını ayarlamasını bilmeli; boş veya sert bir bakışın hanımların güzelliğini azaltacağını unutmamalıdır. Yaşlanıncaya kadar gözlüksüz görebilmek için gözlerin kuvveti muhafaza edilmeli, eksilen gücü ise tekrar yerine getirilmelidir. Göz güzelliği, kadın güzelliğinin en mühim kısmıdır.

Göz güzelliği makyajla değil tabii olarak sağlanmalıdır. Bunun için de tüm vücut sağlıklı tutulmalı, ayrıca gözü ilgilendiren bakımlara da önem vermelidir. Sık, sık derin nefes alıp vermek, yani kandaki oksijen miktarını artırmak, gözlerin parlak ve canlı olmasını sağlar. Gözlerin iyi görmesi ve sağlığı için a vitamininin önemi büyüktür.

Bu vitamin havuç, domates, tereyağı, yumurta, karaciğer, balıkyağı, yeşil salata, vb.de bulunur. Her gün bu yiyecekler kâfi miktarda sofrada bulundurulmalıdır. Gözler, parlak güneş ve lamba ışığına karşı renkli gözlükle korunmalıdır.

Aynı şekilde az ışıkta gözler yorulmamalıdır. Gözlük kullananlar senede bir defa doktora görünmelidir. Gozleryorulunca çalışmaya ara vermeli ve gözlerdinlendirilmelidir. Bunun için gözler kapatılıp alın, parmak uçları ile içten dışa ovulmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.