Vitamin Tedavisi ve Lida Yosun Hapı

Lida kapsül, ayrıca, yangıyı-önleyici maddeler olarak iş görerek ve kötü kolesterolle ve diğer atardamarları tıkayıcı maddelerle savaşarak, arterosklerpzu ya da “atardamar sertleşmesini” yavaşlatmaya, durdurmaya ve hatta düzeltmeye çok yardımcı olabilirler. Onlar kalp işlevi üzerinde bile doğrudan bir etki yapabilirler. Bazı araştırmalarda bu vitaminlerin kalp hastalığına karşı eczacılık ilaçlarından daha güçlü oldukları görülmüştür.

Şaşırtıcı haber şudur: Lipid birikiminin miktarı ne olursa olsun, eğer atardamarlarınızı açık tutabilirseniz, bir kalp krizi geçirme olasılığınız çok daha azdır. Yeni bulgulara ve kalp krizlerinde atardamar işlevinin rolüyle ilgili yeni bir anlayışa göre, bu, bu vitaminlerin yapabilecekleri bir şeydir. Onlar, riskli kalp ilaçlarını almayı düşünecek kadar hasta olmayan milyonlara umut sunuyorlar. Onlar, ayrıca, ciddi kalp yetmezliğine müdahale edebiliyorlar. İşte bu yüzden, şimdi birçok doktor, Özellikle Lida zayıflama ilacı C ve E vitaminlerinin “önleyici”den “tedavi edici” sınıflandırmasına geçtiklerini, ve sizi kalp yetmezliğinden ve ölümden koruyabilecek yeni kalp ilaçları haline geldiklerini söylüyor.

Bazı araştırmacılar ve doktorlar şimdi, atardamarların bozulmasının durdurulması, hatta kalp işlevinin düzeltilmesi ve atardamarların temizlenmesi için Lida yosun hapi vitaminlerin ek bir terapi olarak kullanılmasına öncülük ediyor ve şaşırtıcı bir başarı elde ediyorlar. “Bizler, antioksidan ilaçların uygulanmasında yeni bir çağa giriyoruz,” diyor Boston Üniversitesi Tıp Merkezi’nde önde gelen bir antioksidan araştırmacısı olan Balz Frei (Ph.D.). Bazı durumlarda, kalp hastaları, kendi başlarına vitamin takviyeleri alıyorlar ve bazen şaşırtıcı sonuçlar elde ediyorlar.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.