Temel Besin Gereksinimleri

Temel besin gereksinimleriKilo problemlerine karşı etkili sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken dengeli şekilde beslenmektir. İdeal formunuza kavuşmayı imkansız olarak asla düşünmeyiniz. Çünkü lida kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşacaksınız.

Sağlıklı zayıflamanın kaynağı lida form kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde beslenmelisiniz. Sürekli kilo ile uğraşanlara lida tavsiye ediyoruz. iltihaplı bir durum ortaya çıkınca, akyuvarlar hidrojen peroksit salarak bakterileri öldürür. Hidrojen peroksidin salınması lipid peroksidasyonunu başlatır ve bakterilerle virüslerin yok olmasını sağlar.

Akyuvar etkinliğinin «yetersiz» kaldığı hastalıklarda, örneğin romatizmal arlrittc, akyuvarların hidrojen peroksit salıvermesi sonucunda eklem harabiyeti ortaya çıkar.

Dolayısıyla, iltihaplı hastalıklarda, yukarıda sözünü ettiğimiz antioksidant besin maddelerinin yeterli miktarda takviyesi şarttır. Şunu da ekleyelim: Hastalık durumunda bu temel besin maddelerine gereksinim de arlar. Tedavi açısından bu konu daha yeni dikkate alınmaktaysa da, bazı hastalıklarda serbest radikallerin yaratacağı hasarı azaltmak için gerekli besin bütünleyicileri almak zararlı olabilir.

Aşırı oksidasyona maruz kalırsak, bedenimizdeki antioksidant sistem harekele geçer. Gereksinimi karşılamak üzere uygun antioksidantları sağlayabilirsek, sağlığımızı koruyabiliriz. Oksidatif stres antioksidant savunma sistemimiz için çok fazlaysa, dokularda hasar başlar. Bu durum uzun sürerse kronik dejeneratif hastalıklar baş gösterir. Çevremiz bizi oksidatif strese sokmakladır: Kronik stres sonucu çoğalan adrenalin ve noradrenalinden serbest radikaller türeyebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.