Sürekli Kilo Alanlara Lida

Sürekli kilo alanlara LidaPeki sorarım size, siz bu dünyada bir arı, bir keçi gibi mi hareket ediyorsunuz? Yoksa beynine bazı bilgiler yüklenmiş bir bilgisayar gibi mi? Ne yemeniz gerektiğini hiç içinize soruyor musunuz? Onunla konuşuyor musunuz? Yoksa sürekli birilerinden duyduğunuz bilgilerle bedeninizi mi yoruyorsunuz? Başka kağıtlarda yazılı besinleri, bedeninize sıkıştırma ve zorlama sürecini çoktan bırakmalısınız. Kendi mantığınız dahil hiç kimse sizin tanı olarak ne zaman neye ihtiyacınız olduğunu bilemez. Siz bile bilemezsiniz. Mantığınızla yemek yemeyi kesmelisiniz. İhtiyacınızdan fazlasını yemek size kilo aldırır ve bu kilolar Lida zayıflama hapı yardımı ile verilebilir.

Bu aralar kalsiyum almadım, şimdi almalıyım. İki gündür karbonhidrat tükettim, bu gün biraz protein alayım. Mutlu olmayı hak ettim, dur bir çikolata yiyeyim. Uzun zamandır bitki çayı içmiyorum, bu kutuyu bitireyim. Böyle olmaz. Mantıkla bedene yükleme yapılmaz. Bu yüzden bir türlü doymuyorsunuz ve bu yüzden sürekli kilo alıyorsunuz. Bu kilolara bir an evvel Lida kapsül ile önlem almalısınız.

Yanlış besini yanlış değerlerde arıyorsunuz. Bu da kilo alımını tetikliyor bu nedenle Lida kapsül ile önlem almanız gerekir. Bedeninizin proteine ihtiyacı varken, karbonhidrat yüklemesi yapıyorsunuz. Burada hemen bir not girmek istiyorum. Bir rahatsızlığınız varsa, ciddi bir şişmanlık problemi çekiyorsanız, doktor kontrolünde tedavi görmenin yanlış olduğundan bahsetmiyorum. Ya da sağlıklı beslenme üzerine aldığınız eğitimler ve danışmanlıkları da yanlış bulmuyorum. Üstüne üstelik üç günlük bir detoksu, sağlıklı beslenme üzerine alınan eğitim ve yönlendirmeleri tüm gönlümle destekliyorum.

Benim bahsettiğim, kendi kendinize koyduğunuz reçeteler, alınan katı diyet kağıtları, hangi saate ne yemenizi söyleyen bilgiler vs… yani sizi kalıba sokan her şey. Bir arı olarak sizi bir seranın içerisine bıraksınlar ama siz islediğiniz çiçeği seçin. İstediğiniz saatte seçin. Birileri size çıkıp da, şu çiçekten, şu saate polen toplaman gerekiyor demesin. Serayı danışmanınız seçsin, çiçeği ise siz seçin. Bedeniniz hangi çiçekten, ne zaman bal toplayacağını bilecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.