Sizde Zayıflayabilirsiniz

Sizde zayıflayınSizlerde kilo verebilirsiniz, fakat kilo vermek sanıldğı kadar kolay değil, aç kalarak asla kilo verilemez. Düzenli bir yemek programı olmalıdır. Ayrıca beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Özellikle lida zayıflama kapsüllerini denemelisiniz. Faydasını kesinlikle göreceksiniz.

Diyet ile verilemeyen kiloları lida hapı sayesinde vereceksiniz. Sadece düzenli lida kullanmaya özen gösterin yeter. Diyet yaparak kilo verilemez. Ancak ek bir takviye ile yani lida form hapı ile kısa sürede verebilirsiniz.

Kilo verememe ve metabolizma yavaşlamasındaki asıl neden dengesiz beslenme tarzıdır. Dengeli beslenerek ve lida yosun haplarını kullanarak sizlerde kilo vermeyi sağlayabilirsiniz.

Diğer taraftan, ilk konferansta çıtayı epeyce yüksek tuttuğumu ve bazı meslektaşlarımın tanınmış bir biyogerontoloji derneğinin himayesi altında olmayan bir konferansa katılmaya daha az hevesi olacaklarını biliyordum.

Organizasyonu benim yapıyor olmamın da etkisi vardı, çünkü birinci konferansın ardından çok geçmeden, gerçekten iyi niyetli fakat gelenekçi olan gerontolojik rakiplerim tarafından, bilim insanı kimliğime karşı bir fısıltı kampanyası başlatılmıştı.

Bu nedenle, eğer insanların sens2’ye katılmalarını ve dizinin devam etmesini istiyorsam, konferans kadrosunun kalitesi, muhalefete karşın en üst düzeyde olmalıydı. Çok iddialı bir standardı yakalamak zorundaydım ve beklenenden daha başarılı olmak istiyordum.

Bütün bir oturumu tekrar embriyonik kök hücreler (esc’ler) en başta var olan, olgunlaşmış hücrelerimizi oluşturan ve embriyonun ilk zamanlarındaki bir hücre yumağından çok hücreli karmaşık organizmalara dönüşmemizde çok önemli bir rol oynayan “ana hücre”ler konusuna adamak isteyeceğimin fartandaydım.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.