Siyah Kıyafetlere Mahkum Kalmayın

siyah kıyafetlerSağlıksız ve size zarar verebilecek diyet girşimlerinden vazgeçmelisiniz. Lida kapsülü ile sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. İdeal kiloya ulşabilmek için aylarca diyet yaparsınız. Kilo verebilir fakat yine de istediğiniz kiloya düşemezsiniz. Ayrıca eziyet çekmeniz de cabasıdır.

Fazla kilolara karşı etkili çözüm yolunun lida kapsülü olduğunu belirtmek istiyoruz. Dengeli düzenli şekilde lida kapsüllerini kullanarak zayıflamayı sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve başarılı diyet lida ile başlar mucize ile biter. Lida form kapsülleri ile mucizeye hazır olun.

Yüze yapılacak her türlü işlem için veya yüzdeki çeşitli rahatsızlıkların giderilmesi için herkes cilt tipini bilmelidir. Normal cilt ne kalın ne de ince bir yapısı vardır. Nemlidir ve yağ oranı normaldir. Yumuşak, elâstiktir. Sağlıklı ve hoş görünüşlüdür. Makyaja ve dış etkenlere çok iyi dayanır. Üzerinde sivilce ve kabarcıklar pek görülmez.

Bu tip ciltlere, bir defasında yağlı cilde ait, bir defasında ise kuru cilde ait işlemler yapılarak cildin beslenmesi ve nemli kalması sağlanmalıdır. Kuru (yağsız) cilt bu ciltlere dokunulduğunda kâğıt gibi bir sertlik hissedilir. Cilt incedir. Üzerinde ergenlik sivilceleri çok görülür. Kırışıklık pek görülmez. Kötü sabunlar ve kireçli sular kuru ciltlere fazlaca zarar verir.

Yağlı cilt bu tipin cildi kalındır. Gözenekler (mesamat) iridir ve cilt üzerinde çok sayıda ufak siyah noktacıklar görülür. Bu ciltlerde ergenlik sivilceleri çok az görülür. Bu tip ciltler kolayca kırışır. Buna karşın, dış etkenlere çok dayanıklıdırlar. Yağlı ciltlere kuvvetlendirici, gerdirici ve asit yapılı maddeler kullanılmamalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.