Şişmanlamayı Lida ile Engelleyin

şişmanlamaŞişman olmak istemiyorsanız, lida form haplarını kullanmalısınız. Lida ile sağlıklı adımlar atarak zayıflamayı başarabilirsiniz. Tabi ki şişmanlığın nedeni bu durum değildir. Yüzlerce çeşitlilikte kod olabilir. Hangi nedenden ötürü yemek yediği ve yemeğe bağımlı olduğu yine kişilerin kendi özel deneyimleri ile paraleldir. Mesela, yemek yemediği için annesi tarafından tehdit edilen bir çocuk tabii ki gelecekte kilo problemi yaşayabilir. Çünkü yemeğini bitirmezse sevilmeyeceğini düşünecektir.

Lida kapsüllerini rahat bir kilo verme tekniği olarak görebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Güvenilir olması ile herkesi kendinze hayran bırakmayı başarmıştır. Sizlerde zayıflamak ve uzun yıllar sağlıklı yaşamak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.

Eğer küçüklükte anne kalkıp, “yemeğini bitirmezsen, bir daha senin annen olmam” diyorsa, o çocuğun bilinçaltında negatif bir durum oluşmuş olabilir. O çocuğun ruhu, sırf önündeki tabağı bitirmediği için acımıştır.

Bir seçim yapmaya zorlanmıştır. Anne mi, yoksa tabaktaki yemekleri tıka basa yemek mi?.. Sevdiklerini kaybetme korkusu olan bir çocuğa bu seçimi yaptırmak, bir kodun oluşması için yeterlidir. Yemeğini bitirmezse annesiz kalacaktır, yemeğini bitirmezsen, bir daha senin annen olmam” telkinleri içinde tercih yapmak zorunda kalır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.