Şişmanlamaya Başlayanlara Lida

Şişmanlamaya başlayanlara lidaAylin geçirdiği travmadan dolayı yoğun bir depresyona giriyor. Aldığı antidepresanlara rağmen, durumunda fazla bir değişiklik olmuyor. Bu dönemde, teselliyi yemekte ve özellikle de tatlıda buluyor. Kendini kötü ve çaresiz hissettiğinde bir şeyler yiyerek olumsuz duygularını bertaraf ediyor ve yavaş yavaş şişmanlamaya başlıyor. Bu şekilde alınan kilolar için lida zayıflama hapı kullanımı idealdir.

Aile yastan çıktığında, annesi Aylin’ in aldığı kilolara odaklanıyor. Kızının durumuna üzülen anne, onu hemen bir diyetisyene götürüyor. Yapılan ölçümlerde Aylin’ in 10 kilo şişmanladığı ve verilen diyete uyduğu takdirde en geç altı hafta içinde bu fazlalıklarından kurtulacağı belirtiliyor. Fakat Aylin bütün çabalarına rağmen diyetisyenin söylediklerine uyamıyor. Eğer sizde diyetisyenler yardımı ile zayıflayamıyorsanız lida kapsül kullanabilirsiniz.

Kilo vermesi beklenirken o daha fazla kilo alıyor. Fazla kilo alımlarını engellemek için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Annesiyle ilişkisi gerilmeye başlıyor. Kendisini annesinin karşısında yalnız ve çaresiz hissediyor. Dolayısıyla annesinin kendisinden beklediklerini yerine getirerek biat etmek istiyor ama elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen zayıflayamıyor.

Hayatının diğer alanlarında annesinin beklentilerini artık karşılayabiliyorken, kilo sorununda bütün isteğine rağmen bunu beceremiyor ve ne yapacağını bilemiyor. Birçok farklı diyet çeşidini denemiş olmasına ve bütün istekliliğine rağmen istediği kiloya inemiyor. Eğer sizde istediğiniz kiloya inemiyorsanız lida kapsül kullanmalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.