Sırlarla Dolu Lida Zayıflama Hapı

Sağlıklı zayıflamak için yapmamız gereken Lida zayıflama hapı alıp ve kullanmaya başlamak yararını gördükten sonra Lida kapsülleirnden vazgeçemeyeceksiniz. Kilo sorunu olanlar için en ideal zayıflama hapı olan Lida zayıflama hapları sayesinde artık şişmanların azaldığını farkettik bu durumdan dolayı artık hergün Lida hakkında güzel yorumlar almak bizi mutlu ediyor.

İnsanlar neden zayıflamak ister? Sorusuna bizler cevap verelim insanların bir çoğu biçimsiz fiziğe sahip oldukları için kilo vermek ayrıca sağlık açısından yararlı olduğu için, 11 haftanın sonunda, biri hariç tüm hastalar, aromaterapi aldıkları süre boyunca antidepresan ilaçlarını almayı bırakabildiler. Valerian (kediotu) bitkisel valium” diye de bilinen valerian, uykusuzluk, stres ve gerilim tipi baş ağrılarını tedavi etmek amacıyla kullanılır (ismine rağmen sentetik bir ilaç olan valium ile hiçbir ilgisi yoktur. Çeşitli çalışmalar, valerianın uykuya yardımcı olabildiğini doğrulamıştır. Bu bitki ayrıca genellikle strese bağlı olarak gelişen kas spazmlarına da iyi gelir.

Bu bitki güvenli olmasına ve alışkanlık yapmamasına karşın herkese uygun değildir. Nadir durumlarda, ters etki yapabilir ve aşırı derecede uyarıcı olabilir. Valerian ekstresi, kapsül ve tablet olarak mevcuttur. Lida hakkında öğrenmek istedikleriniz herşeyi sizler ile paylaşmaya hazırız. Lida kapsülünü alarak deneyin eğer gevşemenizi sağlıyorsa bu bitki tam size göredir. Valerian uykuya yol açabileceğinden sadece geceleri alın. Sibirya ginsengi asya ginsenginin bir akrabası olan sibirya ginsengi, strese bağlı hastalık yapıcı etkilere karşı vücudu koruyan güçlendirici bir bitkidir. Bu bitki, yalnızca sinirsel gerilimlerle başetmemize yardımcı olmakla kalmaz, dayanıklılığımızı ve zihinsel uyanıklığımızı da artırır.

Rusya’da atletlere, performanslarını artırmaları için onlarca yıldır sibirya ginsengi veriliyor. Bu bitkiyi kullanmaya başlamanın akıllıca bir fikir olduğunu düşünüyorum. Spor müsabakaları vücutta bulunan tüm sistemler üzerinde bir stres oluşturabilir ve bu stres de atletlerin daha çabuk yorulmalarına yol açar. Sibirya ginsengi yüksek tansiyonu kısmen düşürebilmesine karşın, çok yüksek tansiyon üzerinde tam tersi bir etkiye de yol açabilir. Eğer yüksek tansiyon nedeniyle tedavi oluyorsanız bu bitkiyi kullanmayın. Yemeklerden yarım saat önce 500 mg’lik üç kapsüle kadar alabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.