Sınır Koymadan Zayıflama!

sınır koymadan zayıflamaYaza girdiğimiz şu zamanlarda insanların zayıflamak adına kafası karışıyor. Bazı diyetler herşey aklınızda bitiyor desede, bazı diyetler yasaklara son diyor. Tüm bu konuşulankara rağmen şuan birinci sırada lida hapları vardır. Lida kapsülleri, sınır koymadan zahmetsizce zayıflamanızı sağlayacaktır.

Zayıflama hapı lida ile başarılı zayıflayın ve kısa zamanda forma girin. Lida kapsüllerinin faydalarından sizlerde yararlanmalısınız. Yüksek sesle söyleyin: “Tanrı’nın adına, sana gitmeni emrediyorum.” Bunun işe yaradığı konusunda bana inanmanız gerekmez; kendiniz göreceksiniz.

Şu anda yazdığınız mektup hem bir buyruk hem de bir vedadır. Bir ayrılık, artık sizi köleleştirmesine izin vermeyeceğiniz ve artık birlik olmayı kabul etmediğiniz bir efendiden bağımsız olmanın ifadesidir.

Aynı şekilde, mektubun sunağınıza ait olduğunu hatırlayın. Mektup üç bölümden oluşur: İçimde yaşamana izin verme nedenim ve sana evet dediğim durumlar: Ders  18 Örnek: Senden nefret etsem bile, arkasına saklanabileceğim bir şeydin.

Kendi hayatım için gerçekten ortaya çıkmak zorunda kalmadım, çünkü şunun ya da bunun benim için gerçek bir seçenek olmadığına ilişkin hep bir bahanem vardı. Senin arkana saklandığımda, zayıf ve güzel olma ve hayata içtenlikle katılma korkumla yüzleşmeye mecbur değildim. Sana artık ihtiyacımın olmamasının nedeni ve farkına vardığım şeydir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.