Sindirimi Kolaylaştırmanın Yolları

sindirim sorunuRejimi izleyen günlerde dokunduğundan kuşkulanılan yiyecekler birer birer hastaya verilir ve ne tepki gösterdiği gözlenir. Yiyecekler birer birer ve 12 günlük aralarla verilmelidir. En çok dokunan yüksek riskli yiyecekler (buğday, yulaf, arpa, çavdar, peynir, süt, maya ve yumurta) 23 günde bir verilmeli ve teker teker denenmelidir.

Spor yapmadan diyetsiz kalıcı zayıflama için lida kapsül deneyebilirsiniz. Düzenli bir şekilde lida form kapsüllerini kullanarak formunuza kavuşabilirsiniz. İdeal kilonuza kısa sürede ulaşmak için mutlaka dikkat etmelisiniz.

Bir kısıtlama rejimine başlamadan önce şunları bilmelisiniz:

  1. belirtiler (baş ağrısı, astım krizi gibi) rejimin ilk birkaç günü içinde daha kötüye gidebilir.
  2. olumlu gelişmeler rejime başlandıktan ancak 2 gün sonra görülebilir. Hatla bazen bu süre üç hafta kadar uzayabilir.
  3. belli besinsel eksiklikleriniz varsa, yiyeceklere karşı olumsuz tepkiler göstermeniz daha mümkündür.

Sindirim ve bağırsak işlevlerinizde bozukluk varsa, lida kapsüllerini kullanabilirsiniz. Lida form haplarını kullanırken sindirim sorunu ve bağırsak problemleri yaşamayacaksınız. Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.  Aynı zamanda ya da aşın miktarda tuz, şeker, alkol alıyorsanız, ya da sigara tiryakisiyseniz böyle olumsuz tepkiler kısıtlama denenen yiyecekten çok az miktarda yediyseniz, tepki belli olmayabilir. Bu yüzden normal bir porsiyon yemek önemlidir. Elbet aşırıya kaçmak gereksizdir.

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.