Sindirim Sisteminin iyi Çalışması için..

sindirim sistemiSindirim sisteminin iyi çalışması için beslenme düzeni çok önemlidir. Fazla kilolara karşı etkili diğer bir yöntem ise lida form kapsülelridir. Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya gelebilirsiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilo sıkıntısına iyi gelecek tek yolun lida olduğunu tekrar vurgulamak isteriz.

Parfüm etkisi koku ve sağlık ilişkisi şimdi kokuların bu kitabımızı ilgilendiren kısmına geliyorum. Demek ki öyle yiyecekler var ki insan onu yediğinde melekler rahatsız olup o kişiden uzak duruyorlar.

Obezite ve kilo rahatsızlıklarında lida desteği alabilirsiniz. Düzenli bir şekilde zayıflamaya yardımcı lida from kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. İdeal kiloya gelmek için mutlaka denemelisiniz.

Bazı melekler var ki insanların yaydığı kokuya tahammül dahi edemiyorlar.Peki, size bir soru:İnsanla birlikte, insanın kendi bedenini ve varlığını sürdürebilmesi için ona yardımcı olan kaç melek vardır?Biz mevcut koruma kalkanlarımızı (vücut savunma sistemlerimiz) nefsimizin haz ve lezzet müptelalığıyla yıkıp yok etmezsek, hiçbir zararlı varlığın ve hastalık yapıcı unsurun vücudumuza hulul etmesine imkân yoktur.

Faydalar:

  1. Tüm sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağlar.
  2. Özellikle kamburluğu gidermek için en yararlı duruştur.
  3. Omurgayı esnetir, ayarlar ve gevşetir.
  4.  Böbreklerin iyi çalışmasını sağlar.
  5. Burada beyne kan akımı ve oksijen gitmesi sağlandığı için,   ihirı fonksiyonlarının ayarlanması, hafızanın güçlenmesi de sağlanmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.