Sıkıcı Egzersizlere Son

Yıllardır canımınızı sıkan fazla kilolaraımızdan bir türlü kurtulmayı başaramadık, çünkü yaptığımız diyetlerin hiçbir işe yaramadığını ve beslenmede dikkat edilmediği için kilo veremiyoruz. Fakat Lida zayıflama hapı ile bambaka güzelliğe sahip olacaksınız. İdeal kiloya ulaşabilmek için yapmanız gereken sadece Lida zayıflama hapı kullanmak olsun ne diyet nede spor Lida hapı kadar etkili olabilir. Bölüm özetim diyetinizdeki yağ türü zihninizi, moralinizi, strese tepkinizi ve öğrenme becerinizi etkileyebilir. Beyniniz yüksek oranda yağ içerir. Lida ile doğru zamanda diyet yapmanın gerçekten işe yarayacağını göreceksiniz.

Bu “yapısal” yağdır, hücre membranlannın oluşumuna yardımcıdır ve beyin hücre işlevinde yaşamsal rol oynar. Beyniniz inanılmayacak derecede w3 yağ asidi olan dha’dan zengindir. Minsan sütü dha içerir fakat birleşik devletler ve bazı diğer ülkelerde bebek mamalarında dha yoktur. Anne sütü alan bebeklerin çeşitli standart test değerleri, biberonla beslenenlerden daha yüksektir. Dha alınmasının bebeklerde, erişkinlerde ve yaşlılarda beyin işlevlerini geliştirdiği saptanmıştır. Mdepresyon,   düşük kan dha düzeyi ile ilişkilidir.

Alkol beyinden dha’yı çeker. % 1650 oranındaki alkolik aynı zamanda depresyonludur, kronik alkoliklerde bu oran % 70’e çıkar. Hamile kadınlar yeterli miktarda diyetlerinde w3 yağ asitleri almazlarsa, fetüs bu yağ asitlerini annenin dokularından çekecektir. Anne daha fazla çocuk yaparsa ve kaybolan efa’ları yerine koymazsa, bundan sonraki her çocuk daha düşük dha düzeyli olacaktır. Dha yetersizliği doğum sonrası depresyonla ilişkilendirilmiştir.

Kan testleri dikkat yetersizliği hiperaktivite bozukluğu veya adhd’li çocuklann w3 yağ asitlerinin anormal derecede düşük olduğunu gösteriyor. Bu durum huysuzlukla, sorumsuzlukla, uyku bozulduğuyla ve konsantre olamamayla ilişkilidir. çalışmaların bir kısmında şiddete başvuran erişkinlerin w3 yağ asitleri düzeylerinin alışılmışın dışında çok düşük olduğu gösterildi. depreşil, kızgın veya düşmanca karakterli kişiler kalp krizine daha yatkınlar. Moral ve kalp problemlerinin altında belki w3 yağ asitlerinin yetersizliği yatmaktadır.grup olarak şizofrenililerin dha düzeyleri anormal derecede düşüktür. Küçük bir çalışmada w3 suplemanı alımının bu kişilerde anahtar semptomların bazılarını giderdiği görülmüştür.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.