Sık Sık Egzersiz Yapın

Düzgün fiziğe ulaşmak için öncelikle sağlıklı beslenmeye ve egersiz yapmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca lida zayıflama kapsülleri ile hızlı kilo vermeyi sağlayabilisiniz. Zayıflamak için bir çok yöntem vardır. Bunlardan en kolay ve sağlıklı olanı lida hapıdır. Güvenli ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Suç, aslında hikayeyi utanmazca, mantıksızca ve bilinçli olarak dokuz yıl boyunca ön sayfalara taşıyan yüzlerce gazeteci, köşe yazarı, editör ve yöneticiye aittir. Göreceğimiz üzere bir araştırmadan aşırı genelleme yapıp onu saçmalığa dönüştürmüş, bütün doğrulayıcı verileri ve peşinden gelen çürütmeleri ısrarla görmezden gelmişlerdir.

Kilo sorunu olup ve aşırı iştah hissedenlere lida kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Sağlıklı bir şekilde orjinal lida zayıflama kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız.

‘Uzmanlar’ı, bilimi açıklayan kişiler değil otoriteler olarak adlandırmışlar, tarihsel bağlamı ihmal etmişler, olguları açıklamak için aptalları devreye sokmuşlar, ağırbaşlı akademisyenlere (onlara çamur atmışlar) karşı anne babalardan duygusal hikayeleri satmışlar vc her şeyden garibi bazı durumlarda konuları öylece uydurmuşlardır.

Şimdi 1998 yılına ait özgün wakefıeld araştırmasının ‘çürütüldüğünü’ iddia ediyorlar (bu, ilk aşamada hiç de zorlayıcı olmamıştır) ve bu yıl onların tüm korkuyu bir adamın üstüne atmaya çalışmalarını görebilirsiniz.

Kilo vermek için öncelikle beslenme şeklinize özen göstermelisiniz. Ayrıca lida zayıflama kapsülleri ile daha kolay bir şekilde zayıflayabilrisiniz. Sağlığınızı korumanın tek yolu düzenli diyet uygulamasıdır.

Ben de bir doktorum. Bir an bile kalkıp bir kaprisle dokuz yıl sürecek bir hikaye yaratabileceğimi hayal edemiyorum. Bu, medyadaki körlükten ve sorumluluklarını kabul etmeye yanaşmamalarından kaynaklanmaktadır. Aynı suçları gelecekte de işlemeyi sürdürecekler.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.