Sağlıksız Yemenin Sebep Olduğu Kilolara Lida

Rafine, kimyasal işlemden geçmiş yiyecekler size geçici bir mutluluk verebilir; bu anlaşılırdır. Bu gıdalardan lida kapsül kullanımı Sağlıksız yemesırasında uzak durun. Ancak sonra, aşırı yendiğinde, size rahatsızlık, huzursuzluk, mutsuzluk, utanç ve kendinden nefret verirler. Aşırı yeme ile alınan kilolar için lida kullanmalısınız. Bunu biliyorsunuz ama bunun ne anlama geldiğini düşünmek için bir dakika durun, sadece bir dakika. İster hızlı yemek olsun ister hızlı düşünmek, hızın düşmanınız olduğunu hatırlayın. Kendinize sağlıksız yemenin yaşamınızı yok etmesinin anlamını sindirme olanağı verin.

Doğal gıdalar meyveler, sebzeler, kabuklu yemişler ve tam tahıllar gibi mevsimlik, bitkisel içerikli gıdalar vücudunuzu yeniler, zihninizi canlandırır, size enerji verir, sizi daha güzel yapar, yaşlanma sürecini yavaşlatır, sizin kendinizle daha barışık bir hale getirir, tat alma duyunuz bir kez yenilendiğinde diğer yiyeceklerden çok daha lezzetli hale gelir ve bütün bu yukarıdakiler yüzünden başkalarıyla ilişkileriniz gelişir. Bu gıdalara lida zayıflama hapı kullanımı sırasında diyetinizde yer verin.

Şu anda istemediğiniz şeye hayır dediğiniz için endişelenmeyin bile; sadece size doğanın cömertçe sunduğu şeye evet ne kadar zayıf ve bıkkın bir evet olursa olsun demeye çalışın. Binlerce yıl önce, yüzlerce yıl önce ve bazı yerlerde bugün bile insanlar kendi yetiştirdikleri gıdaları yiyordu. Yiyecek hayatın doğal döngüsünün parçasıydı, aksi durumda bozuk olan bir varoluşa eklenmiş bir şey değildi. Doğal beslenme lida kapsül diyetlerinde çok önemlidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.