Sağlıksız Diyetlere Kalkışmayın!

Yemekle ilgili sağlıksız düşünceler yemekler iyi (düşük kalorili ve yağsız) ve kötü (yüksek kalorili ve yağlı) olarak ikiye ayrılır. yemek düşmandır. Yemek şişmanlatır. Yemek en iyi rahatlama yöntemidir. Yemek üzerinde bir kontrolüm olması gerekir. Sağlık açısından size yardımcı olabilecek tek şey lida haplarıdır. Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz forma ulaşacaksınız.

Lida zayıflama kapsüllerinin kısa sürede forma girmenize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz. Lida hapı ile kilo verirken daha enerjik hissedeceksiniz. Diyet yaparken sağlığınızı kontrol altına almadan dikkatsizce davrandığınız için kısa sürede kilo veriyorsunuz fakat sağlığınızdan da oluyorusunuz.

Asla yeteri kadar doyamam sadece besleyici ve sağlıklı yemekleri yemeliyim asla az yemekle yetinmeyi öğrenemeyeceğim. Asla yağlı yemekler yememeliyim. Yemek bütün problemlerimi çözecek tabağıma konulan yemeği doymuş olsam bile mutlaka bitirmeliyim yemek en iyi arkadaşımdır.

Asla unutmayınız ki çevrenizdeki insanlar çeşitli diyet uygulaması yapmış olabilir ama başkalarının deneyimleri sizleri etkilemesin ve çevrenizdekileri dinlemek yerine doktoru dinleyin. Yemek en güzel ödüldür. Yemeğimi yemezsem başkaları yiyebilir ve bana kalmayabilir. Yemek konusunda sık rastlanan yargılar hızlı yemek yemem gerek, yoksa bana yemek kalmayabilir.

Yemek beni şişmanlatır. Ne yediğim, ne kadar yediğim hakkında düşünüp plan yapmazsam zarar görebilirim keşke yemek yememeye dayanabilsem aç kalmak ve aşırı zayıf olmak şişman olmaktan daha iyidir. Kaygılanmadan yemek yemeği hayal bile edemiyorum. Sevdiğim bir şeyi yemeye başlarsam kendimi durduramam çok fazla yemek ya da çok az yemek acı çekmekten daha iyidir. Diğer insanların yanında yemek yemek beni kaygılandırıyor.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.