Sağlıklı Zayıflama Koşulları

Sağlıklı zayıflama koşullarıLida kullanıcının değerlendirme sırasında  babası altmış bir yaşındaydı ve sigorta işinde çalışıyordu. Genç görünümlü, çekici ve kilo problemi olmasına ve içme epizotlarında şiddet eğilimi göstermesine rağmen, yeniden evlendikten sonra içmeyi bırakmıştı. Artık daha kişisel bir yaşam sürüyordu ve kendini çocuklarının etkinliklerinden uzaklaştırmıştı. Sağlıklı bir diyet sırasında lida ve sağlıklı besinler çok önemlidir.

Aile yaşamına dışarıdan gelebilecek herhangi bir etkiye karşı bir çeşit paranoid ve güvensiz duruşu vardı. Arkadaşların ziyaret teşebbüsleri her zaman engellenirdi. Her iki ebeveyn de, ama özellikle baba, lida kullanan kızları için aşırı yüksek hedefler koymuşlardı. Bunlara asla ulaşamadığını hissetmiş, ama isyan etmemişti; sadece daha fazla çaba göstermiş ve daha çok kendini eleştirmişti.

Bayan L. R. üç kardeşin ortancasıydı. Kendinden büyük bir ağabeyi kronik alkolikti. Yalnız ve arkadaşsızdı ve hiçbir zaman bir işte uzun kalamamıştı. Kendinden daha küçük bir ağabeyi de öğretmen olarak çalışıyor ve babasıyla yaşıyordu. O da daha ziyade yalıtılmış bir adam olarak tasvir ediliyordu.

Bayan L. R.’ nin kocası, ilk değerlendirme sırasında otuz bir yaşında olan bir doktordu. Görüşmenin olduğu dönemde düzenli olarak lida diyet hapı kullanan hasta evliliklerini sağlam temellere oturmuş ve düzenli olarak tasvir etti. Fakat, kocasının beklentileri karşılaması için baskı yaptığını ve evliliğinin içinde otonomisinden ödün verdiğini hissediyordu.

Zaman içinde kocası yavaş yavaş daha fazla şeyin sorumluluğunu üstlenmişti. Üç yıl önceki kızlarının doğumundan beri Bayan L. R.’nin ilgisizliğinden dolayı cinsel yaşamları neredeyse sona ermişti. Bayan L. R. kendini ilgili bir anne olarak tasvir etti. Kocası da onun, çocuklarının her ihtiyacına yanıt vermek konusunda aşırı ilgili olduğunu düşünüyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.