Sağlıklı Yaşam İçin Lida

sağlıklı yaşam için lidaSağlıklı yaşam deyince aklınıza diyet gelmesin. Zayıflamak için diyet yapan kişiler vücudu açlık moduna sokarak dengeyi alt üst ederler. Fazla kilolardan kurtulmayı aç kalarak değil lida kullanarak vermeye çalışın.

Diyet yaparak kilo veren kişiler zayıf görünür ancak kat kat bir göbeği olduğunu farketmez. Sporsuz yada aç kalnırak verilen kilolar vücutta sarkmalara neden olur. Ancak lida kapsülleri bu duruma izin vermez vücuttaki fazla yağları atar ve kasları güçlendirir.

Lida zayıflama hapları ile kilo vermek sandığınızdan daha kolay ve hızlı gerçekleşecektir. Kilolardan kurtulmak için öncelikle yapmanız gereken beslenme kurallarına uymak ve lida haplarını düzenli olarak kullanmaktır. Kilo verme konusunda bir çok kişi saçma sapan diyet girişmlerinde bulunurlar. Lida kapsülleri ile birlikte enerji artırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Bu akılcı yöntemin düşünülüp ortaya konmasının sebebi neydi? Çünkü, kazaları önleme merkezinin, aynı zamanda da hastanedeki aynı merkezin araştırma görevlisi yeni bir inceleme konusu bulmak için çok uzağa bakmak zorunda kalmamıştı. Ailelerin durumunu görerek üzüntüden kahroluyordu. “Bir yandan gittikçe artan bir şekilde kendimizi obez çocukların önünde buluyorduk. Öte yandan da teknisyenlerimiz bu yeni ölçülere uygun otomobil koltuğu bulmanın güçlüğünden yakınmaktaydılar.

Trifiletti, ulusal eğiliminden kaynaklanan bir öğrenme merakıyla araştırma yaparak bilgi topladı. Ve vardığı sonuçlar 2006 Nisan’ ında aylık Pediatrics dergisinde yayımlandı. Üzüntü dolu şaşkınlıkla karşılandı. Ondan sonra da; azami ölçüm oranlarının üzerinde ağırlıkta olan bir ile altı yaş arasındaki çeyrek milyondan fazla çocuğun otomobil koltuklarından yararlanması önerildi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.