Sağlıklı Egzersizler ve Lida

Sağlıklı egzersizler ve LidaLida’ yla sağlıklı zayıflama için bu egzersiz hareketini sağ kolun sağ tarafa geleceği şekilde tekrarlayın, bu kez de sağ dirsek seviyeniz bel hizanızda olsun. Açık bir şekilde, kol kaslarının üst kısmına egzersiz yapmanın yanı sıra kolların arka kaslarına da egzersiz uygulanması gerekmektedir. Bu egzersizlerden daha iyi sonuç alabilmek için Lida kilo verme hapı kullanmak gereklidir. Bir kez daha, sol kolunuzu bir dik açı oluşturacak şekilde bükün, fakat bu kez sağ elinizi, kavramadan önce sol belinizin altına yerleştirin. Derin bir nefes alın ve tutun. Sol kolunuzla aşağı doğru bastırırken sağ kolunuzla yukarı doğru baskı uygulayın. 8-10 saniye boyunca gerilimi sürdürün ve rahatlayın. Hareketi sağ tarafta tekrarlayın. Gerilimi 8 10 saniye boyunca sürdürün ve ardından rahatlayın. Hareketler ne kadar sık olursa olsun Lida ile kullanılmadan aynı sonucu vermez.

Bacak kaslarını geliştirmek kolaydır fakat bunu yaparken dikkatli olmalısınız ve Lida kullanmalısınız. Belki de yıllar boyunca hiç çalıştırmadığınız kaslarınızı geliştirmek için egzersiz yapmak durumundasınızdır! Sırtüstü yere uzanın. Bacaklarınızı düz tutun, sağ baca ğınızı yavaşça yerden 8-10 cm. yukarıya kaldırın. 8 10 saniye boyunca bu durumda kalın, ardından yavaşça bacağınızı yere indirin.Yere yüzükoyun olarak uzanın. Bir kez daha bacaklarınızı düz tutun, sağ bacağınızı yerden yaklaşık 8-10 cm yukarıya doğru yavaşça kaldırın, ardından yavaşça bacağınızı yere indirin. Bu egzersizi sol ayağınız ile tekrar edin. Eğer bedeniniz kilo vermeye direnç gösteriyorsa Lida kullanarak bu direnci kırabilirsiniz.

Bu egzersizler incinmelere yol açabilir, çünkü insanlar hevesli bir şekilde yapmamaları gereken ters bir hareket yapabilirler. Bu egzersizleri yalnızca yapabileceğiniz seviyede yapın ve eğer yapamıyorsanız kendinizi zorlamayın! Eğer zorlanıyorsanız zayıflamak için Lida kullanın. Bunlar sizin yapmaya alışkın olmadığınız egzersizler olabilir ve onları kolayca yapamayabilirsiniz. Diyet boyunca beli nizde incelme olacağı ve yağ miktarınızda azalma olacağı için bu hareketleri gitgide daha kolay yapmaya başlayacaksınız. Daha ince bir bele sahip olarak karın egzersizlerini daha kolay yapmaya başlayacaksınız. Ne kadar yapabiliyorsanız o kadar yapın ve asla durmaktan korkmayın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.