Sağlıklı Diyetlerle Lida Hapı

Daha az et tüketme alışkanlığı edinmek için bir hafta boyunca herhangi bir et ya da kümes hayvanı yememeyi deneyin. Bu şekilde beslenmek lida form hapı destekli diyetlerde çok işinize yarayacaktır. Etten uzak durmak, yemekten daha az cazip olabilir, fakat cezbedici çok çeşitli lezzetli etsiz yemekler de vardır:

  •  Çeşitli sebzelerle bezenmiş pizza (ve yarım peynir)
  •  Domates sosu ve buharda pişmiş kabak ya da brokoli ile bezenmiş pizza
  •  Dondurulmuş sebzeli burgerler (örneğin Gardenburgers ya da Boca Burgerler) yanında sebze yemekleriyle birlikte
  •  Ev yapımı ya da konserve mercimek çorbası, tam buğday ekmeği ile birlikte

Sağlıklı diyetlerle lida hapı

Eti kıstığınızda, baklagilleri diyetinizin düzenli bir parçası haline getirmelisiniz. Sadece baklagilleri değil lida kapsül de düzenli olarak alınmalıdır. Bunlar besinsel hazinelerdir, birçok lif ve mineral içerir. Bu sebeple lida kullanırken bol miktarda tüketmeye özen gösterin. Çoğu aynı zamanda önemli ölçüde protein içerir, et ve kümes hayvanlarından aldığınız proteinin yerini tutarlar. Bir fincan pişmiş mercimek, baklagillerin en iyilerinden biri günlük protein ihtiyacının yüzde 25’ini karşılar ve ayrıca günlük lif ihtiyacının yüzde 57’sini, potasyumun yüzde 19’unu, folik asitin yüzde 8 ‘ini, magnezyumun yüzde 16’sını, demirin yüzde 33’ünü, bakırın yüzde 23’ünü, çinkonun yüzde 15’ini ve B6 vitamininin yüzde 16’sını içerir.12 Bunlar etkileyici rakamlardır!

Sebzeler sağlıklı bir diyetin anahtarıdır. Bunlarda nispeten az kalori vardır ve kanser, kalp hastalıkları, kalp krizi ve diğer hastalıklara karşı koruyucu olabilen vitaminler, mineraller, lif ve fitokimyasallar açısından zengindir. Sayısız araştırma sağlık açısından çeşitli faydalarını göstermiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.