Sağlıklı Diyetler için Lida

Sağlıklı diyetler için lidaGünlüğünüzün sayfalarına, sabah ve akşam, hata olduğunu hissettiğiniz şeyleri yazın ama sonra onları havale edin. Hem pişmanlık hem de kendini bağışlama duygularını inceleyin. Şişmanlıktan dolayı pişmanlık duyuyorsanız lida kapsül kullanın. Hata yaptığınızı bilmenin acısını hissedin ama aynı zamanda hatanızı telafi ettiğinizde ve onu etkileri kesin lida‘ ya havale ettiğinizde ruhunuza yerleşen olağanüstü rahatlamayı da hissedin.

Aşırı yediğinizde, kendinize yeterince merhamet göstermezsiniz. Aşırı yemeden kaynaklanan kilolar için lida kapsül kullanabilirsiniz. Hakiki benliğiniz için doğal olan merhameti geri kazanmak suretiyle, özsevginin ifadesi olarak ölçülü yemeyi öğreneceksiniz. Eğer vagondan düşerseniz ve bu olduğu zaman çabalarınıza rağmen kendine zarar verecek şekilde yeme dürtüsüne karşı koyamadığınız zamanlar bir çaresizlik inlemesinden ziyade kaygısız bir kabullenmeyle “Hay Allah” demeye başlayacaksınız. Ve kendinden nefreti daha fazla kendinden nefretle beslemeyi durdurmuş olacağınız için aynı olayın tekrarlanması ihtimali azalacaktır.

Sağlıklı bir insan sürekli sonraki en iyi şeyi hayal eder… bu gece hangi filmi seyretmenin eğlenceli olacağından daha sonra kime telefon etmenin iyi olacağına, hafta sonu nereye gitmenin zevkli olacağına kadar. Ancak kendinizi dinlemezseniz, gidilecek doğru yeri veya yapılacak doğru şeyi düşündüğünüzü nasıl bileceksiniz? Doğru şeyi bilmiyorsanız, yanlış şeyi yapmaya eğilimli olursunuz. Buna yediğiniz ve yemediğiniz de dahildir.

Birisi bir yerde kalbinizi dinlemedi ve bunun sonucu olarak siz de kalbinizi dinlemeyi bıraktınız. Hayatın her alanında değil belki; birçok alanda çok işlevsel, hatta fevkalade başarılı olabilirsiniz. Ancak bilinçaltı zihniniz, daha derindeki gizli bir kendinden nefret hakikatini ifade edecek uygun bir araç seçti.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.