Sağlam Kilo Verimi için Lida

sağlam kilo verimiSağlıklı bir şekilde zayıflamak ve dengeli beslenmek için mutlaka lida zayıflama kapsüllerini denemelisiniz. Orjinal lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya kısa zamanda ulaşacaksınız. Her zaman sağlıklı ve huzurlu hissetmek için beslenme karşı aşırı bir hassasiyet de taşırlar. Bu yüzden aşağıdaki noktalar tespit edilebilir.

Başparmak “karaciğer” ile ilişkilidir ve bizi yolumuzda ileri doğru iten parmak budur. Hastalandığında, “öfke ya da kızgınlığını nerede bastırıyorsun ve sana göre doğru olan yöne gitmeni ne engelliyor?” sorusunu yöneltir.

Kilo vermeye yardımcı zayıflama hapı seçiminde dikkatli olun ve mümkün olduğu kadar orjinal olmasına özen gösterin. Lida kapsülleri çok yararlı bir kapsüldür. Ancak düzenli kullanmaya ve sahtelerinden kaçınmalısınız.

Gut hastalığı yaygın olarak bu parmağı etkiler ve engellenme duygusu ile birlikte hareket etme korkusunu temsil eder. Bunyonlar ise parmağın yana doğru çevrildiği durumda kişinin kendi kararlarını vermek ve kendi gücünü üstlenmek yerine, kendisini başkalarına bıraktığını göstermektedir.

Bunyonların en yaygın sebebinin “modaya uygun” ayakkabılar giyme isteği olması, bireyin içgüdüleri üzerinde kabilenin sahip olduğu kontrolü göstermektedir. Genellikle bu parmakta görülen tırnak batması öfkeyi ve bununla birlikte ilk hareketi yapma konusundaki isteksizliği ortaya koymaktadır. Fakat destek, cesaretlendirme ve ayakta hareketsiz durmakta da bir sakınca olmadığının anlaşılması ile psikolojik faktörler azaltılabilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.