Sadece Spor Yaparak Zayıflanmaz

Lida kapsül ile diyet uygulamadan sadece sporla zayıflayamazsınız. Yağ dokularının yerine kas dokulannı koyan egzersiz, kalori Sadece spor yapmakazaltmanın yanısıra, şeker ve kalp hastalıklanna yakalanma riskinizi de düşürecektir. Yani, sağlıklı olmak için kilo verip, düzenli spor yapmalısınız. Aynı zamanda düzenli olarak lida kapsül kullanmalısınız.

En iyi spor, kendi başınıza düzenli ve rahat şekilde yapabilendir. Aerobik, dinamik egzersiz, yüzme ve bisiklet kullanma, zayıflamak için uygun olanlarıdır. Ayrıca zayıflamak için lida zayıflama kapsülü de kullanmanız gerekmektedir. Haftanın büyük bölümünde 30 dakika kadar orta yoğunlukta sportif çaba göstermek çok faydalıdır.

Ancak dünyada bunu ne yazık ki, dört kişiden biri başarabiliyor. Spora haftada üç gün yarım saat yürüyerek başlayabilir, daha sonra bunu tempolu olarak beş gün, 45 dakikaya çıkartabilirsiniz. Unutmayınız ki, 40-50 yaşından sonra en güvenli egzersiz, ” vitrin seyreder gibi” olmamak şartıyla yürümektir.

Diğer bir öneri de başlangıçta her gün 4 bin adım yürüyüp, bunu altı ay içinde üç katına çıkarmaktır. Egzersizin faydalı olması için, o sırada kalp atım sayınız belirli bir rakama ulaşmalıdır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, spora başlayanların yarısı 3-6 ay içinde onu terkediyor. Lida kullanımı sırasında egzersizlere düzenli olarak devam edin.

Egzersizi sürdürmek için çaba göstermeli ve bir alışkanlık oluşuncaya kadar ısrar etmelisiniz. Çünkü spor sayesinde sadece kilo vermekle kalmaz, kemik erimesinden depresyona, kalp krizinden şeker hastalığı ve yüksek tansiyona kadar pek çok hastalığın da üstesinden gelirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.