Saçma Diyetlere Son Verin

Saçma diyetlere son verinBu kitabın bundan önceki bölümlerini okuduysanız, ister diyabetlilerde olsun, isterse “normal” yaşlanmada yaş sorunu ile başa çıkmak üzere nasıl bir strateji uygulanmasını istediğim konusunda muhtemelen epeyce fikir edinmişsinizdir. Kan şekerini kurcalamayın. Serbest radikalleri durdurmaya çalışmayın.

Metabolizmadan daha akıllı davranmanızı sağlayacak yollar peşinde koşmayın. Yani saçma diyetler yerine lida kapsüllerini kullanmayı denemelisiniz. Yaşların meydana getirdiği aşırı kilolara ancak lida kapsülleri ile çözüm bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve daha verimli zayıflamak için lida zayıflama kapsüllerini deneyebilirsiniz. Orjinal lida kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Sağlıklı bir vücuda gelmek için mutlaka özen göstermelisiniz.

Sıkı bir diyete gerek kalmadan kısa sürede zayıflamak için yapmanız gereken lida kapsüllerini kullanmaktır. Sağlıklı bir şekilde bu sıkıntınızdan kurtulacaksınız. Kilo vermeyi engellemeye hiç çalışmayın.

Hayır, antiyaşlanma mühendisinin çözümü, metabolizmanın kendi berbat düzensiz yolunda gitmesine izin vermek, sonra tümüyle gelişmiş yaşlan doku işlevini bozmaya, kalbimizin ve kaslarımızın gençlik dolu esnekliğini elimizden almaya, ölüm ve sakatlık riskimizi arttırmaya yetecek kadar birikmelerini beklemeden ortadan kaldırmaktır.

Bununla birlikte, bu olayda sezgi sahibi bir insan rolünden çok, bir amigo rolü oynamaktayım. En az iki şirket, bu tür ilaçlan geliştirdiler ve hayvanlar üzerinde deney yaptılar. Bunlardan biri, hâlihazırda birkaç klinik deney dahi yaptı.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.