Rahat Zayıflığın Sırrı Lida

Rahat zayıflığın sırrı lidaAnnemden aldığım o biricik kabul edilme hissi ve paylaştığımız sevgi hayatımdaki en kıymetli şey. Nancy Friday, Annem, Kendim isimli kitabında, anne ile kızın arasındaki ilişki yoğunluğunun, kızların deneyimledikleri yakınlığın aynısını kendi kızlarında aramaları ile kuşaktan kuşağa aktarılacağını öne sürüyor. Onlar kendi bireyselliklerini ifade edemedikleri gibi. kızlar da edemez ve böylece patern devam eder. Lida ile zayıflama sırasında aile desteği çok önemlidir.

Hiçbir zaman annemin beni kendim olmaktan alıkoyduğunu hissetmedim. Aslında, benzer şekilde düşünsek de. onun fikirleri çok ender olarak beni etkilerdi ve herkes gibi bizim de kavgalarımız vardır.

Yakınlığımızın kökeni onun küçükken annesini kaybettiği çocukluğundan mı geliyor? Babasının ikinci karısı ile paylaştığı daha mesafeli ilişki mi onu kendi çektiği yalnızlığı çekmememi sağlamasına yol açıyor? Yoksa küçük şeylere tutunmaya mı çalışıyorum? Çünkü açıkça görünüyor ki, anoreksiyanın yıkıcılığıyla karşı karşıya gelen her aile, varlıklarındaki hem olumsuz hem de olumlu özelliklerin vurgulandığını görecektir. Anoreksiyanın olumsuz etkilerinden korunmak için lida zayıflama hapı kullanımı çok önemlidir.

James’ in aile içindeki kıyıda kalan rolü de patenim tümünün bir parçası olarak görülebilir. Anoreksiya onu Sara’dan bir adım mesafede tutuyordu. Sara, babasının onu anlamadığından ve ihtiyaç duyduğunda yanında olmadığından öfkeyle şikayet ediyordu. Bu alışverişlerde genellikle Jane arabulucu oluyordu. Sıklıkla Sara’yı James’in karşısında destekler ama bunu yaparken daha orta bir tarzı korurdu; zaman zaman James’in görüş açısını da Sara’ya aktarmaya çalışırdı. Bu aşamada lida kapsül kullanmak çok önemlidir. Düzenli olarak kullanılan lida size daha rahat bir zayıflama süreci sağlayacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.