Piskolojik Zayıflama Yöntemleri ile Lida Hapı

Lida yosun hapı evrimsel psikoloji, beynimizin ve iştahımızın nesilden nesile farklılaşan yeme ritimlerine adapte olduklarını iddia eder. Bu, neden sonbaharda ilkbahara kıyasla daha çok yediğimiz sorusuna bir açıklama getiriyor.

Lida diyeti mevsimler döngüler halinde yememize neden oluyorsa, hava durumu da aynı şeye idareten etki edebilir. Sıcak bir günde daha az, soğuk ve yağmurlu bir günde daha çok acıkırız. O soğuk, yağmurlu günlerde yemek isteriz. Havanın guruldayan midelerimiz üzerindeki etkisi girişimci şirketlerin gözünden kaçmıyor.

Lida zayıflama hapı kullanmadan şunu bir düşünün: Birçok insan, evdeyken Öğlen yemeğinde ne yiyeceklerine öğleden kısa süre öncesine kadar karar vermediklerini belirtiyor. Yani, yaklaşık 11:00 sularında etrafa bakınmaya ve kendileri veya aileleri için ne hazırlayacaklarını düşünmeye başlıyorlar. Bu durumda, radyodan kulaklarına çalınacak iyi bir öneri, ne yiyeceklerini etkileyebilir.

Yağmurlu, soğuk günler, çorba ve sandviçten oluşan öğlen yemeği sipariş etmek için biçilmiş kaftandır. Campbell Çorba Şirketi bunu biliyor. Ayrıca, tipik bir Amerikan ailesinin bir zamanlar dolaplarının arka tarafına teneke Campbell’s çorbası istiflediğini de biliyor. 1980’lerde bir dönem, Campbell’s radyoda yayınlamak için “fırtına spotları” adında bir dizi reklam geliştirdi. Bu radyo reklamları yağmurla ilintiliydi ve çotbanın samimi, sıcak ve pratik bir yiyecek olduğundan; kolay hazırlanan sandviçlerle iyi gittiğinden ve tabii ki tesadüfi olmayan bir şekilde dinleyicinin mutfak dolabında tam o sırada muhtemelen birkaç teneke Campbell’s çorba bulunduğundan bahsediyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.