Lida Açıklaması

Lida Ne Kadar Masum? Ne Kadar Basit Bir Ürün!

Bu yazımızın açılışında sizlere Coca-Cola’ dan bahsedeceğiz!

Coca-Cola’ yı bilmeyen yoktur. Hakkında çok çeşitli olumsuz yorumlar yapılan, aşağılanan, vücuda binbir türlü zararı olduğu söylenip duran bir gazlı içecektir.

Hakkında o denli çok olumsuz yorum yapılmıştır ki, internette bir araştırma yapılsa öldürücü bir zehir olan “Arsenik” hakkında dahi bu denli olumsuz yorum bulamazsınız…

Amacımız Cola yardakçılığı yapmak hiç değil! Hiç birimiz de müptelası değiliz. Sadece çok basit bir örnek vermek istedik.

Halbuki nedir gerçek? Evet, gerçek şudur ki Coca-Cola çok çok basit bir içecektir ve içerik olarak da bir o kadar saçmadır!

Coca-Cola, içeriği aşağıdaki kadar basittir;

  • Su
  • Meyan Kökü
  • Karamel
  • Fosforik Asit (Halk Arasında Limon Tuzu)

Coca-Cola Karbondioksit ve Kafein’ de ihtiva eder fakat bir fincan Kahvedekinden çok daha az…

Yani ne öldürür, ne de süründürür. Kıvamında Tüketildiğinde Zararsızdır.

İşte Lida’ da böyle bir üründür!

Turunç, Mandalina Lifi ve Dut Yaprağı Ekstraktı içermekte olan basit bir üründür.

Bu içerik tablosu Tarım ve Köyişleri Bakanlığı gözetiminde, Hıfzısıhha kurumu tarafından resmi olarak belgelenmiş durumdadır.

Ekstrakt’ ın anlamı, Yüksek tonajlarda balyalanan herhangi bir bitki yaprağı yada meyvesinin çeşitli yöntemlerle (Buharlama, Pres vb.) en yoğun biçimde özünün çıkartılması ve sıkıştırılarak tablet haline getirilmesi yada jelatin kapsüllere sıvı / toz formlarında yerleştirilmesidir.

İçerikte bulunan Turunç Ekstraktı, Lida’ nın ana bileşenidir. Günümüzde bir çok zayıflatıcı amaçlı gıda takviyesinde bir çok üretici firma tarafından kullanılmaktadır. Şu ana kadarki izlenimlerimiz yanısıra resmi izin evresinde de belirtildiği gibi Turunç Çiçeği, Tiroid bezlerinin çalışma düzenini sağlama özelliğine sahip olduğundan ötürü, Tiroid sorunu olan, Guatr, kalp ve damar sisteminde rahatsızlığı bulunan kimseler tarafından kullanılmamalıdır.

Kullanımı durumunda yan etkileri görülebilmektedir.

Dut yaprağının zayıflatıcı ve sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahip olduğunu bilinmektedir. Haricinde etki gösteren 3. bileşenimiz Mandalina Lifi ise hem tok tutma özelliğine, hem de ağızda kuruluk hissi vererek olmazsa olmaz su tüketimine yardımcı olmaktadır.

4-22 Kg. Kilo fazlası bulunan ve yukarıda belirttiğimiz rahatsızlıkları bulunmayan her birey, Lida’ yı güvenle kullanabilir.

Kısaca Lida’ da ne öldürür, ne süründürür…

Talimatlara uygun olarak kullanıldığında sadece gerekli zamanda, gerekli şekilde kilo kaybı sağlar…

Lida’ nın zarar verdiği insanlar, ürünleri reçetesiz olarak eczanelerde satılan ve rant sıkıntısına düşen bazı farmakolojik obezite preparatları (İlaç)  üreticileri mi acaba ?

Rahatsızlıklarını medya kanalıyla çirkefçe dile getirerek insanlara gereksiz  korkular yaşatan, Lida’ yı yoketmek için ellerinden geleni ardlarına koymayan sizce kimler ?

Başardılar mı ?

Neden Lida ?

Bu yazımızda yine aslolan bir gerçeği vurgulamak istedik!

Lida’ nın engellenemeyen yükselişini…

Bildiğiniz gibi piyasada çok çeşitli zayıflama ürünleri bulunmakta. Bunların arasında mutlaka işe yarayan ve dürüstçe hazırlanmış ürünler de yeralıyor. Klinik çalışmaları yapılmış, etkileri ve yan etkileri tespit edilmiş başarılı ürünler her zaman piyasada tutunup kendine bir yer edinmeyi başarmıştır.

Amacımız bu başarılı ürünleri kötülemek değil! Bunu yazarak baştan önlemimizi almak istedik ki hiçkimse bize alınmasın, gücenmesin.

Fakat Lida bambaşka bir üründür.

Üretici fima verilerine göre “Slimming Capsule” ismiyle geçen ürünümüz, üretici firmanın diğer tüm ürünlerinin toplamından daha fazla üretilmiş ve satılmış. Bu çok büyük ve önemli bir durumdur. Çünkü üretici firma KMDali’ nin zayıflatıcı etkisiyle bilinen çok ürünü bulunmaktadır ve Lida’ nın tüm bu ürünler arasından sıyrılıp, uzak ara farkla gitmesi tesadüf değildir.

Ürün, şu anda dünyanın hemen hemen her ülkesinde pazarlanmaktadır ve Bitkisel Zayıflama Preparatları arasında insanlar tarafından en çok tercih edilen ürün konumundadır.

Ülkemizde de ürün yaklaşık 3,5 seneden bu yana satılmakta ve aşırı rağbet görmektedir.

Hal böyle olunca ürün hakkında çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmış, hatta bilinçli fakat haksız bazı kampanyalar başlatılmıştır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi ürün hakkında çok çeşitli fakat gerçekçi olmayan bazı iddaalar ortaya atılmış, organize olarak her kademedeki insana ulaşılarak ürünün tabiri caiz ise yarattığı “olay” en profesyonel şekilde karalanmıştır. Ürünün içerisinde bazı kimyasallar olduğu iddaa edilmiş, çirkin oyunlar oynanmıştır.

Bu oyunların sebepleri ve sonuçları aşikardır. Kısa sürede ürünü kullanan kişiler haklı olarak tereddüte düşmüş, ürünü kullanmayı kesmiş yada bırakmışlardır.

Fakat;

Bizler her zaman ürünümüzü savunmuş, arkasında olmuş, şu anda savunmaya ve arkasında olmaya devam etmekteyiz. Dünya çapında 65.000.000 kutu üretilmiş / satılmış, hemen hemen her bir kutusundan “olumlu” geri dönüş alınmış, yanlış kullanımlar ve uyarıların es geçildiği durumlar haricinde hiç bir kullanıcıya hiç bir olumsuz etkisi olmamış olan bu ürünü savunmamak sizce elde mi ?

Bizlerce değil…

Saygılarımızla.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.