Orjinal Lida ve Kilo Kontrolleri

orjinal lida ve kilo kontrolleriOrjinal lida zayıflama hapı etkili ve aynı zamanda sağlıklı bir kapsüldür. İstediğiniz kiloya kısa zamanda gelebilmek be kilolarınızı uzun yıllar koruyabilmek için lida kullanmayı denemelisiniz. Orjinal lida çin dağlarında yetişmiş doğal bir kapsüldür. Bu nedenle güvenle kullanabileceğinizi öneriyoruz.

İstediğiniz kiloya kısa süre zarfında gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar dikkat etmelisiniz. Kısa zamanda forma girebilmek için lida kullanmanızı öneriyoruz. Lida zayıflama kapsülleri desteği ile kilolarınızdan kurtulmayı kolaylıkla başaracaksınız. Fazla kilolara lida ile veda edebilirsiniz ve forma girebilirsiniz.

Tüm meyve çeşitleri bazik etkilidir. Bir besin ne kadar çok protein içerirse o kadar çok asit oluşturur. Bu nedenle et, balık, peynir, çoğu kabuklu yemişler, tahıllar ve baklagiller asit etkilidirler. Ancak kendimizi asidozdan korumak amacıyla asitli besinlerden tümüyle kaçınmak doğru değildir.

Çünkü bu besinlerin de protein içeriklerinden dolayı yaşamsal önemi vardır. Besinlerimizin yüzde 20′ sinin yukarıda anılan asit etkililerden olması arzu edilir. İçecek olarak CO2 içermeyen madensuyu, içme suyu, bitki çayları tercih edilmelidir.

Meyve sularının içerdiği asidi seyreltmek amacıyla eşit miktarda madensuyuyla karıştırılması sağlıklı olur. Kahve, bira diüretik etkisiyle vücuttan su kaybına neden olduğundan sakıncalıdır. Kahve asitbaz balansını önemli ölçüde asit yönüne kaydırır. Bazik besinler bakımından zengin beslenme herkes için Önemlidir. Çünkü vücut için gerekli bazlar ancak besinlerle sağlanır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.