Orjinal Lida ve İncelme

Orjinal lida kapsülleri sağlıklı zayıflamanın yanı sıra, enerjik ve dinç olmanıza da yardımcı olacaktır. Kilo problemi olan herkese lida kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz. Yıllardır süren kilo derdi lida kapsüllerinin çıkmasıyla ortadan kalkacaktır.

Zayıflamak için riskli ve sağlıksız diyetlere kalkışmayın sadece lida hapları’ nı düzenli kullanmanız yeterli olacaktır. Fazlalıklar her zaman can sıkıcı ve huzursuz edici olmuştur. Bu zamana kadar verilemeyen kiloları vermek için lida hapları sayesinde vereceksiniz.

Bu cephelerde, bütün “koruyucu” antiaging ilaçlan için geçerli olan ve bu aslında hâlâ doğruca mitokondrilerimizin içinde şifrelenmekte olan on üç proteinin tamamı, çok hidrofobiktir. Bu proteinlerden birkaç tanesinin komutları hiç bir türde çekirdeğe taşınmamıştır ve hepsinin arasmda en fazla hidrofobik olanlar, bunlardır.

Bu durum, allotopik ifade projesi için en büyük engelin gerçekten hidrofobisite olduğu izlenimini vermektedir. Diğer türlerde bu kuralı çiğniyormuş gibi görünen bazı örnekler bulunmakla birlikte, bu karşıt görünümlü örneklerin her birinin neden yanıltıcı olduğunu neden hidrofobisitenin taşınmaya karşı gerçekten en önemli engel olmasına karşın bunların evrimin yolu boyunca meydana geleceğini açıklayan ayrıntılı analizler9 yayımlamış bulunuyorum.

Dolayısı ile, eğer mitokondriyal mutasyonlan allotopik ifade (tercih ettiğim çözüm) vasıtası ile engelleyeceksek, bu durumda mitokondri ve çekirdekteki dna “lisanlarımn” uyuşmadığı yerlerde şifreyi düzenlemek gibi nispeten kolay bir işe ek olarak, mevcut şekilleri ile mitokondrinin içerisine alınamayan proteinlerle oynamak için bazı yollar bulmak zorundaydık.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.