Orijinal Lida Kanıtı ve Ürün Etkisi

Lida zayıflama kapsülleri formundaki orjinalliğini sizlere kanıtlamak için gereken bilgileri sizlere vermek istiyoruz…

Lida zayıflama kapsülleri büyük bit yükselme ve tırmanma potansiyeline sahip oılması nedeninde ötürü maliyet olarak da rant güdülmesi amacında olan bazı kişiler tarafınca farklı ülkelerde değişik sahte Lida ürünleri üretebiliyorlar. Sahte olan Lida kapsülleri üreten bu firmaları aşağıda vereceğimiz bazı özelliklere dikkat ederek kolayca ayırt edebilirsiniz.

Orijinal Lida’yı nasıl anlarız?

Lida’yı ayırt etmek için Kunming Dali’nin sahte sürüm raporlarını inceleyin.
Lida kapsüllerindeki taklit edilemeyen mikro hologramları inceleyin ve bu mikro hologram içerisindeki görünür biçimde yazan Genuine yazısını ve üst kısımdaki sadece mikroskop altında gözükebilen genuine yazısı ile üst bloktaki yine mikroskop altında görülebilen Trustseal yazıları bulunur.
GMP logosunu inceleyin.
Lida kutusundaki ürün barkodunu ve yanakta bulunan açıklamaları kontrol edin.
Üründeki nokta vuruşu Dotmakris tekniği ile kutu yanağına basılmış olan ve üretim ile son kullanma tarihlerini inceleyin.
Orijinal Lida kutusundaki ofset baskı teknikleri kullanılarak basılmamıştır. Bundan dolayı da kutunun üzerinde tram göremezsiniz.
Lida iç kapsüllerin blasterleri üzerinde altı farklı dilde yazılmış açıklamalar vardır.

Yukarıda yazan özelliklerden sonra eksiksiz ve tam olan Lida ürünlerini güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Lida kutuları üzerinde kelebek resmi bulunan Lida’larda orjinaldir. Bu ürünler ithalat izni alınması esnasında  TKB’nin çıplak kadın figürüne izin vermemesinden dolayı kutu tasarımları da değiştirilmiştir.

Lida’nın Etkisi

Lida kapsülleri içinde beş ayrı bitki ekstresinden oluştuğunu ve bireyleri tok tutarak yemek yeme alışkanlıklarını ve sun tüketimi ile birlikte vücuttaki yağların yakılarak dışarı atılmasını sağlayan mucizevi doğal bir üründür. Lida kapsüllerinin etkisi kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine görede değişkenlik gösterir. Lida ürünleri 4 ve 12 kilogram arasında zayıflamaya yardımcı oluyor. Bazı kullanıcılar ise ilk 1 hafta sonucunda kullanımın etkilerini görebilmektedirler.  Bu değişkenliklerin nedeni ise şüphesiz olarak her insan metabolizmasının dolaşım, boşaltım ve sindirim sistemlerinin eşit hızlarda çalışmamasının nedenir. Bu yüzden kullanımdan sonra etkileri 1 hafta ile 1 ay arasında gösterebilir. Bu kişiden kişiye göre farklılık gösterecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.