Omega6 Yağ Asiti

Omega 6 yağ asitleriMeselâ deli dana hastalığı, geviş getiren hayvanların, başka hayvanların kalıntılarıyla beslenmelerinden kaynaklanıyor ve bu virüsün bulaştığı etleri yiyen insanlar hastalanıyor. Otyerineyemle beslenen hayvanlarda, kanser, diyabet, obezite ve bağışıklık sistemi sorunlarıyla bağlantılı olan, omega6yağ asidi (zararlı yağlar) birikiyor.

Ama bu sorunlardan kurtulmak içinde lida form hapları destek sağlayacaktır. Fakat diyabet rahatsızlığı olan kişilere lida form kapsüllerini önermiyoruz. Sadece düzenli olarak bu rahatsızlığı olmayan kişiler lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kaspülleri inanılmaz derecede etkili olmuştur.

Zayıflamaya yardımcı ve enerji verici lida hapı ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Kilo vermey en sağlam lida form hapları yardımcı olacaktır. Fazla kilolara karşı etkili çözüm yolu bulabilirsiniz. Bu etkili çözümlerin lida kapsülleri ile olacağını belirtmek isteriz. Obezite ve şişmanlığa karşı en iyi şekilde lida ile önlem alınabilir.

Oysa otla beslenen hayvanlarda, kolesterolü düşüren ve yağlı balıklarda da görülen omega3 yağ asidi bulunuyor. Ayrıca otla beslenen hayvanlarda, tümör gelişimini engelleyen, obezite ve başka hastalık riskini azaltan bileşmiş linoleik asit düzeyi daha yüksektir.”1″ Türkiye’de kimyacılar, gıdacılar, ziraatçılar ve tıpçılardan oluşan ‘deli dana hastalığı izleme komisyonu’ kurulmuştu.

Ancak daha sonra feshedildi. Bakanlık, fesih gerekçesini bir türlü açıklamıyor. Deli dana hastalığı (bsa) 10 ila 20 yıl arasında bir kuluçka dönemi geçirir. Bir tüketici, bu virüsü taşıyan eti yemişse, hastalık bundan 10 ila 20 yıl sonra ortaya çıkabilir. Bu da, bu virüsün son derece sinsi ve tehlikeli olduğunu gösterir.

Daha tehlikelisi ise, kesilen her hayvanın beyni tek tek analiz edilmediği müddetçe, bu virüsün ette var olup olmadığının anlaşılamamasıdır. Yani et analiz edilerek deli dananın varlığı anlaşılamaz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.